baymavislotbarportbetgrand pasha bet

Zadig&Voltaire’den cinsiyet yok, yaş yok, sınır yok!

Konsept, Zadig’in özünü yansıtıyor

Joie de vivre; rock, glam ve özgürlüğün yön verdiği, farklılıklar barındıran ama bütünleşmiş bir kabile. Zadig&Voltaire’in sanat direktörü Cécilia Bönström’ün parlak fikri THIS IS US! yeni bir kadın, yeni bir erkek, yeni bir biz kokusu. Tek kelimeyle evrensel. Hiç olmadığı kadar Zadig; bu koku, 2016’da lansmanı yapılan THIS IS! serisini tamamlıyor. Cinsiyet yok, yaş yok, sınır yok! THIS IS US! Zadig kabilesini birbirine bağlayan totem.

#theyellowtouch tasarımı

Camın kırık tarafı, diğer bir deyişle THIS IS! şişelerinin damgası, derhal ayırt ediliyor. Ancak bu kez siyah ve beyaz THIS IS HER! ve THIS IS HIM! kadrajın dışında. THIS IS US! belli bir döneme ait olmama, özgürlük, sonsuza dek genç kalma taleplerini daha iyi ifade etmek üzere kristal kadar berrak: No generation, freedom, forever young… 30, 50 ve 100 ml’lik boyutlarda piyasaya sürülen şişe çağdaş sanattan esintiler taşıyor. Sarı şerit camın beline oturarak markanın ve kokunun ismini vurguluyor. Neşeli olduğu kadar güneşli!

#smellslikezvcashmere koku

Mathilde Bijaoui tarafından yaratılan THIS IS US! cilt üzerinde adeta Zadig&Voltaire gardırobunun ikonik parçası kaşmir süveter gibi kayıyor. THIS IS HER! ve THIS IS HIM! kokularının alt notası olan sandal ağacı kalbinde albeniyle atıyor; onu paçuli ve markanın vanilya akorları belirginleştiriyor. Vee, sürpriz! Zadig stili rock hissi veren miskli notalar sahneye çıkıyor. Özetle: sandal ağacının içinde ışıdığı tensel ve patlayıcı bir akor.

#boostyourmood destekçiler

Mathilde Bijaoui iki de destekçi hazırladı. Modunuza göre THIS IS US! ile kombinleyeceğiniz iki koku. Mod mühim değil mi? Parfümünüz THIS IS FREEDOM! Kenevir ve güve otu notaları Timur özünün egzotikliğine ve yeşil çay özünün bitkisel tazeliğine sarılıyor. Birlikte olmaktan mutlu musunuz? O halde THIS IS HAPPINESS! Orcanox™* ve Jungle Essence™* Hindistan cevizi etrafında dönen güneşli ve odunsu bir koku parlaması.

#minizadig This is me!

Mini Zadig’in olmadığı bir kabile eksiktir! THIS IS ME!, şişesindeki (Bowie sarısına oldukça yakın) sarı şimşeği, fresh kokusu, vanilya notaları ve rahatlatıcı sütlü hissiyle bu aile benzerliğinin arkasında duruyor.

#anditsawrap! kampanyası

Farklı görünümler, Emsalsiz profiller. Cüretkar, alımlı, rahat ya da hayalperest; bunlar THIS IS US! kabilesinin farklı yüzleri. Bir araya geldiklerinde içlerindeki en iyi ortaya çıkıyor. Fred Meylan enerjilerini yakaladı ve özlerini, onları hem benzersiz kılan hem de birleştiren kıvılcımı fotoğrafladı. Çektiği U2 videosu ile Grammy Ödülüne layık görülen Fransız yönetmen Martin Fougerol (Cassius, Phoenix, Sébastien Tellier, Air…) ise en gururlu anını yaşayan bir kabileyi anlatan neşeli bir film çekti.

 
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir