baymavislotbarportbetgrand pasha bet

The Body Shop’tan çiçek festivalini anımsatan yepyeni bir seri

Cool Daisy ve Fresh Raspberry

The Body Shop, kullanıcılarını yaz mevsiminin havasına sokmak adına kolları sıvadı. Marka, yaza özel ürettiği yepyeni vegan iki vücut bakımı serisi ile güneşli günlere damga vuracak. Çiçek ferahlığıyla Cool Daisy ve meyve aromasıyla Fresh Raspberry ile yepyeni bir seri hazırladı.

Cool Daisy ile şimdiye kadarki en taze, en sofistike ve en havalı çiçek kokularından birini deneyimlerken; Fresh Raspberry’nin dalından yeni koparılmış, tazecik bir ahududuyu andıran kokusuna hayran kalacaksınız.

Tazelenmiş bir his

Efsanevi Fresh Raspberry Body Butter, sıcak havalarda kuruyan ciltlerde susuzluğu gideriyor. 72 saat besleyici özelliği ile ciltte anında daha yumuşak,  pürüzsüz ve kusursuz bir his sağlıyor. Fresh Raspberry Hydrating Body Mist ise ahududu kokusunun yanı sıra; hafif yapısı ve emici özelliği ile ciltte serin bir his bırakıyor.

Duşta ahududu ferahlığı

Fresh Raspberry Shower Gel ile duş sırasında şımarmaya hazır olun. Köpüklü yapısıyla, cildinizdeki temizliği ve ferahlığı sonuna kadar hissettiriyor.

Seride, duş esnasında kendinizi özel hissedeceğiniz bir ürün daha mevcut; Fresh Raspberry Exfoliating Body Scrub. İçerisinde yer alan ahududu, zengin tohumlar ve ceviz kabukları sayesinde, ölü deriler pul pul dökülmektedir. Böylece, cildiniz  yumuşak ve pürüzsüz bir görünüme kavuşmaktadır.

Teninizde taze papatya kokusu

Susuz kalmış ciltleri nemlendiren Cool Daisy Body Yogurt, jel krem yapısıyla hemen emilme özelliğine sahiptir. Vücutta 48 saate kadar nem sağlayarak cildi daha yumuşak ve pürüzsüz hale getirir. Taze papatyalarla dolu bir çayırın kokusunu anımsatan bu ürünü, duştan hemen sonra nemli cildinize uygulayabilirsiniz.

Normal ve kuru ciltler için kullanıma uygun Cool Daisy Shower Gel ile duşta papatya kokularına bürünürken, Cool Daisy Hydrating Body Mist ile cildinizi rahatlatarak çok daha sağlıklı ve parlak bir görünüme kavuşabilirsiniz.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir