baymavislotbarportbetgrand pasha bet

Parfümden sonsuzluğa: Prodigieux® Absolu de parfum

Parfümden çok daha fazlası!

2012 yılını hatırlıyor musunuz? NUXE’ün kurucusu Aliza Jabès 2012 yılında ünlü parfümör Serge Majoullier ile birlikte alışılmışın dışında bir koku çalışmasına imza attı. NUXE’un ikonik ürünlerinden Huile Prodigieuse®’den ilham alan kokusuyla tüm kadınlarda aynı etkiyi yaratacak bir parfüme hayat verdi. Bu tersten gidilerek yaratılan tasarım bir başarı hikayesine dönüştü ve altı yıl sonra Prodigieux® le parfum kendi parfüm kategorisinde 1 numara* oldu. Parfümün hayranları ise sıcak kumların bronzlaşmış ten üzerinde dağılmasını anımsatan eşsiz ve bağımlılık yapan bu kokuya bayılıyorlar.

Duyusal, sıcak ve sizi saracak bir koku

Prodigieux® le parfüm, bütün sihrini geliştirilen yeni yağ dokusuyla cilde hapsederken geriye daha yoğun ve çekici bir koku bırakıyor. Güneşin kokusunu turunçgil dokunuşlarıyla, çiçek özleriyle ve kumun yüksek mineral içeren yapısıyla cildinize hapsediyor.

Bu koku, tarihte yeni bir sayfa açıyor ve Prodigieux® le parfüm severler için, NUXE bu yıl aynı kokuya yeni bir yorum katarak Prodigieux® Absolu de parfüm’ü sunuyor.

Parfümün büyüleyici kokusu, altın dokunuşlar içeren koyu kahverengi özel şişesi olmadan eksik kalırdı. Şişesi, saf mükemmellik içeren konsantreyi sunmak için prestijli bir vitrin.

 Sadece birkaç damla yağ…

Prodigieux® Absolu de parfüm, yenilikçi uygulama sistemi tam da gereken miktarda uygulamanızı sağlamak için tasarlandı. Narin bir dokunuşla nabız noktalarınıza uygulayın: Bileğin iç kısmına, boyun kenarlarına, boynun ön kısmına, dekolte bölgesine ve saçlarınıza… Özel ve hassas uygulama yöntemiyle koku kendi yolunu bulacak.

Fiyat: 450 TL
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir