baymavislotbarportbetgrand pasha bet

Miss Dior Rose n’roses Hair Mist ve Rose Purifying Hand Gel

Miss Dior’dan yeni Essential Rituals

Hazırlanmak kıymetli bir ritüel ve kokunun hüküm sürdüğü bir tercih anıdır. Miss Dior; saçlarınıza hafif bir rayiha veren,  ellerinize nazikçe bakım yapan ve duyulara hitap eden yeni kreasyonlarıyla lüks ve zarafet anının sinyallerini vermektedir. Kendinize zaman ayırın… Okka gülünün çiçeksi notaları ve ayrıcalıklarıyla aşılanmış bir parfümlü hazlar bütünü ile saçınıza bir tazelik, ellerinize de harikulade bir yumuşaklık anı yaşatın.

Taze ve çiçeksi saçlar için feminen bir hareket

Saçlara parfüm sürmek en harika özelliğinize ikramda bulunmaktır. Ve zamanın başlangıcından bu yana süregelen zarif ve feminen bir davranıştır. Parfüm saça zarif, tensel ve hafif hareketlerle sürülmektedir. Bu yeni hair mist’in orijinal kokusu; Miss Dior Rose n’roses’ın canlı ve ışıltılı notalarıyla saça adeta bir parfüm örtüsü örtmektedir.

Okka gülü aşılanan hoş yapısı, saçları hem güzelleştirmekte ve hem dış kaynaklı zararlara karşı korumaktadır. Aynı zamanda taze, çiçeksi, baloncuklu akorları ile donatmaktadır. Saçlar hareket ettikçe taze ve narin bir gül tarlasının ince notalarını şakıyor.

Yumuşacık eller için nazik bir bakım

Arıtır, nemlendirir ve rahatlatır… Değişen zamanlar yeni ve tekrarlı ritüelleri beraberinde getirmektedir. Ve biz bu ritüellerin yumuşak, nazik ve güzel olmasını istiyoruz. Öyle ki, ellerimizi yıkadığımız her an parfümlü bir haz anı. Miss Dior’un taze akorları yeni Rose Purifying Hand Gel’de sizleri beklemektedir.

Okka gülünün baharı getiren notalarıyla aşınalan bu yapışmayan jel; hızlıca emiliyor, cildi arındırıyor ve cilt üzerinde nemlendiren, çiçeksi, ince bir tül bırakıyor. Bu duyusal anın hemen ardından, Miss Dior Hand Cream, yumuşaklık ve hassaslık getiren özel mücevherlere ihtiyaç duyan ellerin bakımını tamamlıyor.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir