baymavislotbarportbetgrand pasha bet

Meditasyonla ruhunuzu BEAR ile cildinizi genç tutun

Cildin ihtiyacı olan profesyonel terapi evinizde

Pandemi pek çoğumuzu zihinsel olarak yordu. Meditasyonla ruhumuzu dinlendirirken cildimize de iyi davranmayı ihmal etmemek gerek. İsveçli güzellik teknoloji markası FOREO’nun gelişmiş mikro akım ve T-Sonic™ titreşim teknolojili yüz sıkılaştırma cihazı BEAR; evde profesyonel cilt bakımı için size destek olacak.

BEAR, yüz ve boyun bölgesindeki 69 kası, şok içermeyen Anti-Shock System’i ve T-Sonic titreşimleriyle çalıştırıyor. Yaşlanma karşıtı çeşitli microcurrent yüz egzersizleriyle vücudun doğal süreçleri elektrik akımlarıyla taklit ediliyor. Bu sayede kolajen üretimi artıyor; elastin onarımı ve sıkılaşma sağlamaktadır.

SPA merkezlerinde uygulanan bakımı evlere taşıtan Bear; dolaşımı artırmak, toksinleri yok etmek ve yüzdeki gerilimi hafifletmek için gözeneklere derinlemesine işliyor. Patentli Anti-Shock System’i de gelişmiş sensörleri ile cildin dayanıklığını ölçerek; otomatik olarak herhangi bir şok ihtimaline karşı yoğunluğu ayarlayabiliyor. Kullanıcılarına pürüzsüz, yumuşak ve ışıltılı bir cilt sunmaktadır.

Ergonomik yapısı sayesinde yüzün tüm kıvrım ve kenarlarıyla mükemmel bir uyum sağlayan cihaz, 2.699 TL’den satışa sunuluyor.

FOREO ürünleriyle ilgili daha ayrıntılı bilgi için www.foreo.com adresini ziyaret edebilir ya da pr@foreo.com adresine ulaşabilirsiniz.

 
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir