baymavislotbarportbetgrand pasha bet

Medikal uygulamalar pratik olmaları nedeniyle öne çıkıyor

Sosyal hayata ara verilmiyor

Günümüzde pek çok kişi estetik müdahalelerde cerrahi yöntemlerin yerini tutacak basit uygulamaları tercih ediyor. Operasyon gerektirmeyen medikal uygulamalar, pratik olmaları nedeniyle öne çıkıyor.

Op. Dr. Leyla Arvas, Quartz Clinique’te gerçekleştirdikleri  Thermage CPT, Altın İğne, Babyface Beauty, Fraxel Dual, PRP ve Mezoterapi teknikleri hakkında bilgi verdi.

Daha pürüzsüz, sıkı ve genç görünen bir cildin anahtarı olan Thermage CPT, cildi ameliyatsız ve iğnesiz sıkılaştırıp, daha genç bir görünüme kavuşturuyor. Tek seanslık bu işlem sonrası, cilt daha gergin hale geliyor.

Son yıllarda gelişen bir uygulama olan Altın İğne, tüm yüz ve boyun bölgesine uygulanabiliyor. Ciltte parlaklık, gerginlik, yüz ovalinde toparlanma ve yapısında düzelme görülebiliyor.

Baby Face Beauty, cilde ihtiyacı olan besleyici ve onarıcı içerikleri sunuyor. Cilt renginin ve dokusunun iyileştirilmesi, pigmentli yaraların hafifletilmesi gibi çeşitli tedavilere olanak sağlıyor.

Fraxel Dual, yaşlanma lekelerini, cilt tonu problemlerini, güneş hasarlarını, çizgileri ve kırışıklıkları, vücut çatlaklarını, akne izlerini tedavi etmeyi amaçlıyor.

PRP, genellikle gülüş çizgileri, elmacık kemikleri ve daha önceden farklı uygulama yapılmış bölgelerde uygulanıyor.

Yara izi ve çatlaklar, selülit, spor sakatlıkları veya romatizmal hastalıklar, saç dökülmeleri, cilt kırışıklıkları gibi farklı alanlarda uygulanabilen Mezoterapi ise, deri altına enjekte ediliyor.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir