baymavislotbarportbetgrand pasha bet

Bahar aylarında pembe, lila ve gökyüzü mavisi ön planda

Hem koruma hem de ışıltı

Max Factor makyaj artisti Fezi Altun güneşin ışıltısını cildinize yansıtacak makyaj sırlarını açıkladı: “Kullanılan yapılar daha kremsi ve hafif olmaya başladı. Renklerde ise daha pastel tonlar tercih edilmeli.”

Altun; bahar aylarında makyaj yaparken gözler ve yanaklarda pembe, lila, gökyüzü mavileri ve şeftali tonlarının öne çıktığını belirtiyor, Creme Puff Blush’ı öneriyor.

“Yılın rengi ultraviolet tonlarını bahar makyajınızda kullanarak trend bir görünüm yakalayabilirsiniz” diyor. Ardından şöyle devam ediyor: “Pastel renklerle siyah-koyu lacivert ve koyu kahveler kullanılmamalı. Daha çok içinde kızıl kahveler, mor- mavi ve yeşil tonlarıyla kombin yapabilirsiniz.”

Ten makyajının iyi nemlendirilmiş bir cilde uygulanması ve tamamen mat olmaması gerektiğini vurgulayan makyaj artisti, 24 saat nemlendirme, SPF20 güneş koruması ve parlama kontrolü sunan Healthy Skin Harmony fondöteni tavsiye ediyor.

Mat lip stickler yerine daha nemlendirilmiş etkisi yaratan dudak görüntüsü öne çıkıyor. Bunun içinse,  Colour Elixir Honey Lacquer serisi, iyi bir seçenek.

Creme Puff Blush fiyatı: 62.90 TL

Healthy Skin Harmony fiyatı: 64.90 TL

Elixir Honey Lacquer fiyatı: 44.90 TL
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir