baymavislotbarportbetgrand pasha bet

Anker teknolojik cihazlarıyla babaların işini kolaylaştırıyor

Akıllı teknolojik hediyeler

Babalar Günü’nde babanıza ne kadar değerli olduğunun hatırlatmak için Anker’in akıllı teknolojilerini hediye edebilirsiniz. Akıllı projeksiyon cihazlarından şarj aletlerine; konferans cihazlarından hoparlörlere kadar pek çok ürün babanızın hayatını kolaylaştırmaya aday. Bolca seçenek arasından babanızı en çok mutlu edecek hediyeyi seçmekse size kalıyor.

Evleri Nebula ile şenlendirin

Sinema salonları, stadyumlar, spor salonları, konserler uzun bir süredir özlemini duyduğumuz şeylerden yalnızca birkaçı. Kalabalık bir şekilde yapılan aktivitelere ara vermek durumunda kaldık. Ancak bu babalarımızı eğlenceden mahrum edeceğimiz anlamına gelmiyor. Anker’in Nebula çok yönlü akıllı projeksiyon cihazları sayesinde eğlence dev ekranlara sığabiliyor. İster terasınızı sinema salonuna dönüştürün, ister bodrum katınızı spor salonuna…

Anker’in çok yönlü projeksiyon cihazları sayesinde eğlence siz nerede isterseniz orada. Nebula çok yönlü akıllı projeksiyonlar aynı zamanda hoparlör olarak da kullanılabiliyor. 100 ile 1500 ANSI arası lümen parlaklığa sahip cihazlar 150 inçe kadar büyük ekranlara yansıtabiliyor. Nebula ürün ailesinde her ihtiyaca uygun projeksiyon cihazı da var. Nebula Apollo, Nebula Capsule II, Nebula Mars II Pro, Nebula Cosmos ve Cosmos Max birbirinden farklı özellikler sunuyor.

Görüşmelerde ses kalitesi problemi yaşamayın

Anker Soundcore PowerConf Bluetooth Konferans Cihazı sayesinde dilediğiniz yerde, dilediğiniz zaman konferans kalitesinde toplantılar gerçekleştirebiliyorsunuz. Ses optimizasyonu, arka plan gürültü engelleme, otomatik ses artırma özellikleri ile toplantılar daha verimli hale geliyor. Aynı zamanda Zoom sertifikalı olan ürün, pek çok online konferans hizmetleriyle de uyumlu olarak kullanılabiliyor. Anker’in ses kalitesine çözüm üreten tek cihazı bu da değil.

Üst düzey ses performansı sunan Anker Soundcore Life Q30 Bluetooth Kulaklık ve Anker SoundCore Liberty 2 Pro BT Kulaklık; hem telefon görüşmelerini kusursuzlaştırıyor hem de izlenen içeriklerden, dinlenen müziklerden alınan keyfi artırıyor. Gürültü engelleme teknolojileri ve uzun süre giden şarjlarıyla verimli bir deneyim sunan kablosuz kulaklıklar, babanız için hayat kurtarıcı olacağına emin olabilirsiniz.

Müziğin ve içeriklerin keyfini çıkartın

Anker Soundcore Motion Q BT Hopalör ve Anker SoundCore Motion B BT Hoparlör tam da aradığınız cinsten! Suya dayanıklı özellikleri ve yüksek şarj kapasiteleriyle eğlenceyi istediğiniz yere taşımanıza olanak sağlıyor. Üstelik şık ve kompakt bir tasarıma sahip. BassUp teknolojili 12W stereo sese sahip Anker SoundCore Motion B BT hoparlör ve akıllı asistanlara erişim sağlayan; 360 derece ses üreten Anker Soundcore Motion Q BT Hoparlör aktivitelerinizde hep yanı başınızda olacak.

Gözünüz arkada kalmasın

Anker’in son teknoloji güvenlik kameraları ev güvenliği sağlıyor. Hem AEufyCam 2C hem de Eufy Security 2K Pan& Tilt güvenlik kameraları birbirinden farklı özelliklere sahip.

Hem iç hem dış mekanda kullanılabilen Anker’in EufyCam 2C ve iç mekanda kullanılabilen Eufy Security 2K Pan& Tilt güvenlik kameraları, kişi algılama teknolojileriyle gece-gündüz verimli şekilde kullanılabiliyor. Dahili mikrofon ve hoparlöre sahip Eufy Security 2K Pan&Tilt ve 135 derecelik görüş açısına sahip kablosuz güvenlik sistemi EufyCam 2C her evde mutlaka bulunması gereken akıllı ürünlerin başında yer alıyor.

Şarjınız hiç bitmesin

Laptoplar, tabletler, iş bilgisayarları, akıllı telefonlar, bluetooth kulaklıklar ve hoparlörler… Yoğun kullanım şarjların da çabuk bitmesi anlamına geliyor. Anker bu konuda da çözüm sunan teknolojiler geliştiriyor. Geliştirdiği son teknolojili inovatif şarj cihazlarıyla iletişimimizin kesintiye uğramamasını sağlayan Anker, şarj problemlerine son veriyor. Anker Powerport III Nano; 20W çıkış gücüyle telefonun ihtiyaç duyduğu gücü süper küçük şarj cihazıyla sağlıyor.

Anker PowerExpand 8in1 PD Hub Ethernet HDMI; bilgisayarınızı 100 W’a kadar yüksek hızda şarj etmenizi sağlıyor. Çift HDMI bağlantı noktasına sahip cihaz; SD ve microSD kart yuvalarına sahip, 113 gramlık kompakt bir ürün. Ultra ince 4 bağlantı noktalı USB-C masaüstü şarj cihazı Anker PowerPort Atom III Slim 65W; maksimum 60 W çıkışı destekleyen, dayanıklı ve uzun ömürlü Anker PowerLine III kablolar ise Anker’in şarj problemine çözüm getiren diğer yenilikçi ürünleri olarak karşımıza çıkıyor.

 
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir