baymavislotbarportbetgrand pasha bet

Zig Kinetica II’nin enerji dönüşüm teknolojisiyle geleceğe adım atın

Sınırları zorlayan bir ayakkabı!

Reebok, geleceğin teknoloji ve tasarım anlayışını öngörerek hazırladığı Zig Kinetica II’yi tanıttı. Zig Kinetica II, enerji dönüşüm teknolojisiyle performansta üstün bir destek sağlıyor.

Reebok, dinamik bakış açısıyla üretilen Zig Kinetica koleksiyonunun yeni serisi Zig Kinetica II’yi tüketiciye sundu.  Yeni nesil bir spor-stil anlayışıyla tasarlanan ürün, performansta ihtiyaç duyulan desteği sağlarken; cesur ve enerjik tasarımıyla da sokak modasına renk katıyor.

İnovasyon, tasarım ve işlevsellik bir arada

Seri; inovasyon, tasarım ve işlevselliği bir araya getiren ZigTech performans teknolojisi ile geliştirildi. Üç parçalı absorpsiyon sitemiyle çevrelenen ikonik zikzak orta taban, Zig Kinetica II’ye işlevsellik kazandırdı. Üstün yastıklama teknolojisine sahip Floatride tabanı, Zig Enerji Bantları ve Zig Enerji kabuğuyla kinetik enerjiyi ayakkabının tabanına geri döndürmektedir.

3 farklı tasarımla geliyor

Zig Kinetica II serisinin ilk ürünü Digi Scape, fütüristik tasarımıyla öne çıkıyor. Geniş bir renk skalasına sahip olan Digi Scape, unisex ürün gruplarında siyah ve turuncu; kadın modellerinde ise siyah,pembe ve mor renk seçeneğiyle tükeyiciye sunuluyor.

Zig Kinetica II serisinin bir diğer ürünü olan ve benzersiz bir estetiğe sahip ARS, soyut grafik uygulamalar, tonal gri ve beyaz tasarımda yeşil kenarlıklarla göz alıcı bir görünümde karşımıza çıkıyor.

Serinin son ürünü Digi Warp ise dijital dünyadan alınan ilhamın izlerini taşıyor. Temiz beyaz orta taban üzerine oturan soğuk gri üst kısım ve baştan aşağı kullanılan yeşil kenarlıklarla enerjik bir duruş sergiliyor.

Enerji dönüşüm teknojisi ve enerjik tasarımıyla sınırları zorlayan Digi Scape ve ARS modelleri Reebok.com.tr’de satışa sunuldu. Serinin son ürünü Digi Warp ise 1 Nisan’da tüketiciyle buluşacak.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir