baymavislotbarportbetgrand pasha bet

Yüz Sıkılaştırma Cihazı FOREO BEAR’ın yeni rengi mint ile tanışın

Sadece Beymen’de satılıyor

Ev rahatlığında ve SPA konforunda profesyonel bakım sunan FOREO; yüz sıkılaştırma cihazı BEAR’ın Mint renginin Beymen’de satışa sundu. Nanenin ferahlatıcı etkisi de düşünüldüğünde; yüz fitness’ında devrim yaratan BEAR için daha iyi bir renk düşünülemezdi. Cildinizi dakikalar içinde ferahlatıp sıkılaşmasına yardımcı olan BEAR; Beymen mağazalarında yeni rengi Mint ile kullanıcılarıyla buluşmayı bekliyor.

Yüz bakımında profesyonel ilgi

Mikrocurrent (mikro akım) teknolojili yüz sıkılaştırma cihazı, profesyonel bakımı ve yeni havasıyla sizi şımartacak. Cilde hem egzersiz hem de bakım yapıyor. Microcurrent (mikro akım) teknolojisiyle vücudun doğal süreçlerini taklit eden elektrik akımları gönderen ürün, T-Sonic™ titreşimleriyle yüz ve boyundaki 69 kası çalıştırarak yüz fitness’ında devrim yaratıyor. Şok içermeyen patentli Anti-Shock System™’ine de sahip olan cihaz,cildin dayanıklılığını ölçerek şok içermeden yoğunluğu ayarlayabiliyor.

BEAR 2.699 TL’den satışa sunuluyor.

FOREO ürünleriyle ilgili daha ayrıntılı bilgi için www.foreo.com adresini ziyaret edebilir ya da pr@foreo.com adresine ulaşabilirsiniz.

 
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir