baymavislotbarportbetgrand pasha bet

YÜZ İFADEM DEĞİŞMESİN DİYENLER İÇİN!

DAHA GENÇ VE DAHA DOĞAL

Genç görünmek uğruna yüzündeki ifadesini kaybetmek istemeyenler için geliştirilen Dinamik Dolgu; yapısı, uygulama özellikleri ve sonuçlarıyla dikkat çekiyor. Yüz mimiklerini, gülümsemeyi, duyguları yansıtan kendine has yüz ifadesini kaybetmek istemeyenlerin tercih ettiği Teosyal Dinamik Dolgu ile ilgili merak edilenleri Rene Clinic’ten Plastik ve Estetik Cerrah Uzmanı Op. Dr. Kırdar Güney anlattı:

“Cenevre’deki Teoxane Laboratuvarları’nda geliştirilen Teosyal Dinamik Dolgu, doğal mimik hareketlerinizin özgürlüğünü koruyor.unnamed-2

Dinamik Dolgu, herhangi bir yüz hareketi yapılmadan dahi görülebilen statik kırışıklıkların yanı sıra, mimik hareketlerine bağlı olarak oluşan dinamik kırışıklıkların giderilmesini hedefliyor.

Boyun çizgileri, alın çizgileri, ağız çevresi, yanaklar, nazolabiyal kıvrımlar, dudak, kaz ayakları için uygun. İşlemin tamamı mimik çizgilerinin durumuna göre 10-20 dakika arası sürüyor. Kişinin cinsiyetine, yaşına, yaşam koşullarına ve genetik faktörlere göre kalıcılık süresi 12–18 ay arasında değişiyor.

Dinamik Dolgu’nun yüzeysel, orta, derin ve hacimlendirici olarak cildin bölge ve kırışıklık durumuna göre RHA 1, RHA 2, RHA 3 ve RHA 4 tipi var. 18 yaş ve üstü, görünümüne özen gösteren herkes için uygun bir teknik.”

 
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir