baymavislotbarportbetgrand pasha bet

Yeni yılda saçlar doğal, uzun, dalgalı ve katlı olacak

2021 saçlarında pandemi ektisi

2020, koronavirüs ile birlikte doğallığa olan ilgiyi de artırdı. 2021’de düz sarı renklerden, abartılı fönlerden ve maşalardan vazgeçmiş birçok kadın göreceğiz. MOS Nişantaşı Saç Tasarım Uzmanları Ali Subaşı ve Erkan Uzelli: “Bu yıl plaj dalgaları dediğimiz bioformlar, saçların aralarına atılmış ışıltılar, natürel bej renkleri, sıcak karameller ve toprak tonları bizim hayatımıza hiç olmadığı kadar girecek” dedi.

Kadınlar evde geçirdikleri süreyi, yüksek ısı ve renk açıcı boyalar yüzünden hasar gören saçlarını onarmak için değerlendirdi. İkili, 2021’de saç trendini yakalamak isteyenler için detaylar verdi.

Subaşı, “Pandemi çoğu kadına doğallığın güzelliğini hatırlattı. Önümüzdeki yılın saçları her zamankinden daha fazla natürel olacak. 2021, uzun ve katlı saç modellerini göreceğimiz bir yıl olacak, plaj dalgaları dediğimiz doğal bioformlar ve en önemlisi yıka çık tarzı olan doğal dalgalı saçları bol bol göreceğiz. Ense boyunda kesilmiş saçlar yerine orta boy ve uzun katlı saçlar yükselişe geçmiş durumda” şeklinde konuştu.

2021’in renk trendleri

Abartılı düz sarıların yerini doğal renklere bırakacağını söyleyen Uzelli ise “2021 yılında çok karşılaşacağımız natürel bej renkleri, sıcak karameller ve toprak tonları hayatımıza hiç olmadığı kadar girecek. Yüzümüze yakışan facelight modeli olmazsa olmazlar listesine giriyor, 2021 sezonunda bol bol ışıltı göreceğiz. Artık yoğun balyajlar ve komple sarı saçlar pek tercih edilmiyor. Ton sür ton ombreler hala birçok insanın yaptırmak istediği bir model olmaya devam edecek. Düz, parlak, volümlü ve bir o kadar natürel saçlar ön planda olacak, yoğun dalgaları artık çok görmeyeceğiz” ifadelerini kullandı.

 

 
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir