baymavislotbarportbetgrand pasha bet

Yeni Nivea Hydra Skin Effect Nemlendirici Serisi ile tanıştınız mı?

Saf hyaluron devri başlıyor

Yeni Nivea Hydra Skin Effect Nemlendirici Serisi; içeriğindeki saf hyaluron ile cildin hyaluron üretimini 3 kat daha fazla aktifleştiriyor. Böylece tazelenmiş ve dolgun bir cilt görünümü sağlıyor.

Yeni Nivea Hydra Skin Effect Nemlendirici Jel Krem; saf hyaluron içeren formülü sayesinde cildin kendi hyaluron üretimini 3 kat daha fazla aktifleştirerek cildi dolgunlaştırıyor. Yağlı his bırakmayan hafif jel dokusu ile ciltte kolayca emiliyor. Üstelik cildi 72 saat nemlendirmekte, taze ve dolgun cilt görünümü sunmaktadır.

Yeni Nivea Hydra Skin Effect 20 Saniyede Anında Maske; durulama gerektirmeyen özel likit yapısıyla 20 saniyede nemlendirme sağlayarak Türkiye’de bir ilk olma özelliğine sahip. Yağlı his bırakmayan hafif jel dokusuyla 20 saniyede hızla emiliyor ve uzun süreli nemlendirme sağlıyor. Ayrıca saf hyaluron içeren formülü ile cildin kendi hyaluron üretimini tetiklemektedir. 72 saat nemlendirmekte, taze ve dolgun cilt görünümü sağlamaktadır. Aynı zamanda jel krem öncesinde kullandığında ise kremin nemlendirici etkisini artırmaktadır.

Nemlendirici Jel Krem ve Hydra Skin Effect 20 Saniyede Maske fiyatı: 129.95 TL
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir