baymavislotbarportbetgrand pasha bet

We Are Paradoxx Hangover Hair Elixir ile ışıltılı saçlar

We Are Paradoxx Hangover Hair Elixir   

Sürdürülebilir kaynaklardan üretilen, doğal ve organik içeriğiyle dikkat çeken We Are Paradoxx; kış soğuklarında hasar gören, yıpranan saçlara, yüzde 97 doğal içeriğe sahip Hangover Hair Elixir’i öneriyor.

We Are Paradoxx, özgün saç bakım ürünleriyle saçlara ihtiyacı olan tüm bakımı doğal içeriklerle sağlıyor. We Are Paradoxx Hangover Hair Elixir, saçlara parlaklık, nem ve düzleştirme etkisi veriyor. Hasar gören, yıpranan yorgun saçları eski sağlıklı haline geri döndürüyor. Donuk, kuru saçlara parlaklık katıyor ve elektriklenmeyi yok ediyor. İçeriğinde İrlanda viskisi, argan yağı, Hindistan cevizi yağı, soya yağı var.

 COSMOS organik sertifikasına sahip

Tüm dünyada kabul edilen Cosmos organik sertifikasına sahip We Are Paradoxx; formülleri biyolojik olarak doğada parçalanabilme özelliği taşıyor.  ‘Yeşil kimya’ ilkelerini benimseyen marka; üretim ortakları ile yalnızca gerektiği kadar su kullanıldığından emin olmak için çalışmakta. Düşük enerjili aydınlatma kullanmakta ve kalibre edilen su sayaçları aracılığıyla çevre dostu bir üretim yaklaşımı benimsemekte.

We Are Paradoxx koleksiyonu; sadece www.makyajtrendi.com ’da satışa sunuluyor.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir