La Mer kusursuz bir parıltı için güneşten ilham alıyor

Editör

her zaman iyinin peşinde olan, sağlık, güzellik ve yaşam hakkında en iyi sırları paylaşan biri.
Editör

La Mer ile cildinizde altın kaçamağın izlerini taşıyın

Soleil de la Mer™’in güneşten ilham alan ışıltısını deneyimleyin… Güneşi ve denizi Soleil de La Mer’in zahmetsiz ışıltısıyla kutlayın. Mucize İksir™içeren ve korumadan bronzlaştırıcıya farklı ürünler sunan seri, cildi yatıştırıp denizden gelen onarıcı güç ile canlandırıcı bir enerji verirken zahmetsiz bir şekilde ışıldamasını sağlar.

The Glowing Body Oil

Pürüzsüz görünümlü bir cilt için, cildinizi öncelikle The Body Refiner ile ölü hücrelerden arındırarak bakıma hazır hale getirin. Vücut bakım ritüelinizi uyguladıktan sonra, ideal parlaklık için yağı cildinize yuvarlak hareketlerle masaj yaparak uygulayın.

The Bronzing Powder

La Mer pudrayı; alın, yanaklar, burun ve çene gibi cildinizin güneş gören bölgelerine uygulamak için The Powder Brush’ı kullanın. Bütünlük sağlayan bir parlaklık için pudrayı yanaklarınıza ve dekoltenize doğru yayın.

The Reparatıve Face/Body Sun Lotion SPF 30

Yüksek güneş koruma için geliştirilmiş onarıcı krem, cildi UVA ve UVB ışınlarına karşı koruyarak güneş kaynaklı yaşlanmayı önler. Mucize İksir ve The Golden Algea Ferment ile hazırlanmış bu krem, cildi gözle görülür bir şekilde yeniler ve onarır.

 

 

The After Sun Enhancer

Bu hafif yapılı jel, güneş görmüş cildin görümünü iyileştirir. Cilde nem sağlar, yumuşaklık ve güneş sonrası parlaklık verir.

The Face and Body Gradual Tan

Bu iz bırakmayan self-tanning kremi ile, güneşe çıkmadan ışıldayın.

Ciltte çabuk emilen yapısıyla eşit ve doğal görünümlü bir parlaklık artışı sağlar.

https://www.cremedelamer.comiyininpesinde@gmail.com'

her zaman iyinin peşinde olan, sağlık, güzellik ve yaşam hakkında en iyi sırları paylaşan biri.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir