Bambu kömürü ile vücudunuzu arındırma zamanı geldi

Editör

her zaman iyinin peşinde olan, sağlık, güzellik ve yaşam hakkında en iyi sırları paylaşan biri.
Editör

Himalayalardan gelen güzellik

The Body Shop’un Himalaya Dağları’nın eteklerinden gelen bambu kömürü içerikli ürünleri güzellik ritüelleri arasındaki yerini çoktan aldı.

Hindistan’ın Vedik kültürüne ait bir yöntem olan ve binlerce yıldır kullanılan Ayurvedik geleneklerden esinlenerek hazırlanan Himalayan Charcoal Toksinlerden Arındırıcı Işıltı Veren Maske cilt bakımına önem verenlerin gözdesi oldu. Seride, Bambu kömürü, yeşil çay yaprakları ve organik çay ağacı yağı gibi yüzde100 vegan ve doğal içeriklerle hazırlanan maskeyi, Himalayan Charcoal Arındırıcı Sabun takip etti. Şimdi ise Himalayan Charcoal Killi Yüz Yıkama Jeli karşınızda!

Himalaya eteklerinden elde edilen arındırıcı Bambu Kömürü ve yenileyici yerel ticaret çay ağacı yağı içeren jel kil temizleyici,cildi arındırırken, kurutmadan matlaştırır, gözeneklerin arınmasını, cildin daha yumuşak ve pürüzsüz hissetmesini sağlar.

Himalayan Charcoal Arındırıcı Kil YıkamaJeli, köpüren kil dokusu ile cildi anında derinlemesine temizler.Cilt anında daha tazehissederken canlandırıcı kokusu da SPA hissi verir.

Yeni kahveli maske

Bir fincan kahve bedeni nasıl uyandırıyorsa The Body Shop’un yeni Nicaraguan Coffee Canlandırıcı Maskesi de cildi aynı şekilde uyandırıp canlandırıyor. Hızlı yaşam tarzı cildi donuk, yorgun ve enerjisiz hissetirebiliyor. Cildi anında toparlama etkisi gösteren bumaskenin formülündeki ezilmiş kahve çekirdekleri cildi uyandırıyor, cildin daha parlak ve sağlıklı görünmesini sağlıyor.

Zengin peeling etkili dokusu, kirleri giderir ve ölü deriyi nazikçe atar. Uygulama sırasında yavaşça ısınır ve canlandırıcı kahve kokusu ile birleşir ve duyuları da harekete geçirir.

Maskedeki ezilmiş kahve çekirdekleri ölü deri hücrelerini atar, Nikaragua’dan Yerel Ticaret ile elde edilen susam tohum yağı cildi yumuşatır. Yerel Ticaret Shea Yağı ve Gana’dan Kakao Yağı cildi nemlendirip besler. Aynı zamanda içeriğindeki Paraguay’dan Yerel Ticaret ile elde edilen şeker, cilde peeling uygular. Sonuç, pürüzsüz ve parlak bir cilt!

 FACE WASH CHARCOAL 125ML: 99.9 TL

FACE MASK COFFEE 75 ML: 169.9 TL

HIMALAYAN CHARCOALTOKSİNLERDEN ARINDIRICI IŞILTI VEREN MASKE: 169.9 TL

HIMALAYAN CHARCOAL ARINDIRICI SABUN: 49.9 TL

 

 iyininpesinde@gmail.com'

her zaman iyinin peşinde olan, sağlık, güzellik ve yaşam hakkında en iyi sırları paylaşan biri.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir