Tazelik sunan Lime&Cool Energizing tam babanıza göre!

Editör

her zaman iyinin peşinde olan, sağlık, güzellik ve yaşam hakkında en iyi sırları paylaşan biri.
Editör

Tazelik sunan Lime&Cool Energizing tam babanıza göre!

Tazelik, bakım, güzellik ve SPA denince, genelde aklımıza kadınlar gelir. Ancak erkeklerin de yenilenmeye ihtiyacı var. Bakım ve güzellik sektöründeki gelişmeler, önümüze binlerce seçenek yığdı. Üstelik bu seçeneklere ulaşmak için çok fazla zahmete girmeye de gerek yok. Evde uygulayacağınız ritüellerle hem vücudunuzu hem de ruhunuzu dinlendirebilirsiniz.

Bir Babalar Günü daha geldi… Bu pazar kutlanacak bu özel güne çok az zaman kaldı. Hala babanıza uygun bir hediye bulamadıysanız, Thalia’nın ürünlerine göz atabilirsiniz. İş yoğunluğu ve stres nedeniyle kendisine yeterince zaman ayıramayan, bazen de bakımını ihmal eden babanızı şımartmanın tam zamanı… Tazelik sunan ürünler, babanızı daha iyi hissettirecek.

Yüzde 100 doğal ürünleriyle dikkat çeken Thalia Natural Beauty’nin erkeklere özel hazırladığı Lime&Cool Energizing Serisi, babalara komple bakım sunuyor. Seride şampuandan roll on’a, tıraş sonrası balsamdan sabuna, vücut şampuanından saç toniğine pek çok ürün bulunuyor. Pek çok erkeğin başlıca sorunlarından biri de saç dökülmesi. Serinin etken maddesi lime, antioksidan açısından zengin. C vitamininin yanı sıra B1, B2, B3, karoten ve kalsiyum içeriğiyle de öne çıkan lime; gözenekleri temizleyip sıkılaştırıyor, saç dökülmesini ve kepeği önleyip saçları pırıl pırıl yapıyor, tazelik veriyor. Ter bezlerini temizleyip, kötü koku oluşumuna engel oluyor.

Thalia Natural Beauty Lime&Cool Energizing Saç Dökülmesi ve Kepek Karşıtı Şampuan; lime, mentol ve kafein kombinasyonuyla yağ ve kepekle savaşıyor. İçeriğindeki 24 çeşit bitkinin karışımından elde edilen, patentli bir bitkisel aktif olan Phyto Complex AHL® sayesinde saç dökülmesiyle mücadele ediyor. Fiyatı: 39.99 TL

Kepek Karşıtı Saç Toniği; içeriğindeki lime, esansiyel yağlar, bitkisel özler ve allantoin (antioksidan bir bileşik) ile saç derisinin arınmasını ve canlanmasını sağlıyor. Sebum (yağ bezleri tarafından salgılanan sıvı) fazlalığının azalmasına yardımcı oluyor. Saçların doğal nemini hapsederek, kurumaya karşı koruyor ve nemlendiriyor. Ayrıca pro-vitamin içeriği sayesinde bir yandan saç dökülmelerini önlemeye, öte yandan da daha güçlü ve sağlıklı saç oluşumuna destek veriyor. Fiyatı: 39,99 TL

www.thalia.com.tr

www.iyininpesinde.com/saglik/guncel-haberler/cocugunun-kahramani-olmak-isteyen-babalara-10-tavsiye.html

 

 iyininpesinde@gmail.com'

her zaman iyinin peşinde olan, sağlık, güzellik ve yaşam hakkında en iyi sırları paylaşan biri.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir