Philips Multigroom ile erkekler için sonbahar bakımı

Editör

her zaman iyinin peşinde olan, sağlık, güzellik ve yaşam hakkında en iyi sırları paylaşan biri.
Editör

Islak ve kuru kullanılabiliyor

Saç ve traş bakımında birçok fonksiyonu bir arada bulunduran Philips Multigroom MG7720, berbere ihtiyaç duymadan profesyonel bakım sunuyor. Saç, sakal ve vücut tüyleri için kullanılan 7 başlık ve 7 tarağa sahip 14’ü 1 arada cihazla sonbahara tazelenmiş girin!

Multigroom MG7720, yüksek performanslı bıçakları ve Lityum-iyon pil özelliği sayesinde her 1 saatlik tam şarj ile 120 dakikalık şarjlı kullanım sunuyor.

Kendiliğinden bilenen ve çelikten üretilen Multigroom MG7720, uçları yuvarlatılmış bıçakları ve tarakları ile tahrişsiz bakımı mümkün kılıyor. Turbo güç özelliği ile tüylerin en uzun ve yoğun olduğu bölgelerde hızını artırarak maksimumum performans sağlıyor. İki kat daha fazla bıçak içeren DualCut teknolojisiyle iki yönde kesim imkanı veriyor.

İstediğiniz görünüme kavuşun!

Alet, keskin hatlar oluşturmayı sağlayan tam boyutlu düzeltici ile şekillendirme sorununa fonksiyonel bir çözüm getiriyor. Aakal ve kirli sakal tarağı ile farklı boyutlarda düzeltmeye olanak sağlayarak erkekleri istedikleri görünüme kavuşturuyor.

Hassas tarak başlıkları ile kaş ve favorileri nazik bir şekilde kısaltırken, farklı uzunluk ayarı bulunan saç fırçası ile stilini değiştirmek isteyen erkeklere fırsat sunuyor.

Burun ve kulak tüyleri için geliştirilen bir düzelticiye sahip olan Philips Multigroom MG7720, kaymaz kauçuk tutma yeri ile konfor sağlıyor.

Islak ve kuru alanlarda kullanılabilen teknolojisi sayesinde baştan aşağı bakım yapan cihaz, tüm başlıkları koruyan taşıma çantası ile de iş seyahatleri ve tatil valizlerinde yerini alıyor.

Beş dakikalık hızlı şarj ile düzeltme işlemleri için maksimum fayda sunan Multigroom MG7720’nın önerilen perakende satış fiyatı ise 469.99 TL.

 iyininpesinde@gmail.com'

her zaman iyinin peşinde olan, sağlık, güzellik ve yaşam hakkında en iyi sırları paylaşan biri.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir