Yeni MAC Love Me ruj koleksiyonundan çığır açan teknoloji

Editör

her zaman iyinin peşinde olan, sağlık, güzellik ve yaşam hakkında en iyi sırları paylaşan biri.
Editör

İlk sürüşte aşk

Yeni M∙A∙CLove Me ruj koleksiyonu, ayağını yerden kesecek! Çığır açan krem formüllü ruj, kolay sürümüyle markanın ikonik mat rujlarından bir adım daha ileride. Hafif formülüyle konforu tekrar tanımlıyor. Aynı zamanda güçlü renkleri, hafif ışıltısı ve tüm gün süren nemlendirici etkisini bir sürüşte gösteriyor.

Yeni besleyici liçi meyve özü ve argan yağı dudaklara anında ve uzun süreli esneklik kazandırırken, koleksiyonun çığır açıcı True-Color jel sistemi, ultra rafine pigmentlerin yarı saydam bir jel biçiminde eşit olarak dağılmasını sağlıyor. Aynı zamanda dudaklara parlak, pürüzsüz ve canlı bir renk veriyor.

Rujunu sev, kendini sev!

Love Me çok sevilen, ince ve kremsi yapıdaki üç farklı renk ailesine sahip ve her bir ailede sekiz farklı yan ton mevcut.

SELF-LOVE NUDES: Şık, feminen ve şehvetli. Kahverengi, turuncu ve pembe alt tonların muhteşem dengesi ile bir araya geldiklerinde her ten rengiyle uyumlu nude tonlarında sofistike bir seçki oluşturuyorlar.

A LOVE LETTER TO RED: Yoğun, canlı ve sıra dışı kırmızılar seni optimist ve müdanasız seksiliğe büründürecek. Koyu kırmızı, mercan, canlı fuşya, bordo ve koyu şarap renkleriyle güven ve enerji açığa çıkıyor.

LOVE IN BLOOM: Çiçeklerden ilham alınan lavanta, gül kurusu, hafif bordo ve herkeste mutlaka olması gereken leylak tonları dudaklara kadınsı bir dokunuş katıyor.

Fiyatı: 105 TL

Tüm koleksiyonlara M∙A∙C mağazalarından ve maccosmetic.com.tr’den ulaşabilirsiniz.

 

 

           iyininpesinde@gmail.com'

her zaman iyinin peşinde olan, sağlık, güzellik ve yaşam hakkında en iyi sırları paylaşan biri.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir