Flormar’ın yeni kaş serisiyle makyajınızı tamamlayın

Editör

her zaman iyinin peşinde olan, sağlık, güzellik ve yaşam hakkında en iyi sırları paylaşan biri.
Editör

Daha anlamlı bir yüz çizgisi

Flormar kaş serisinin yepyeni ürünleri Ultra Thin Brow Pencil, Angled Brow Pencil, Brow Pomade, Brow Up Highlighter Pencil ve Eyebrow Design Kit, kaşlarınızı baştan yaratmaya hazır.

Ekstra ince ve kontrol edilebilen uca sahip Ultra Thin Brow Pencil, yumuşak formülü ve dört farklı renk seçeneğiyle belirgin kaşlara sahip olmak isteyenlerin favorisi olmaya aday.

Açılı ucu ve yumuşak dokusu sayesinde kolay ve hızlı bir uygulama yapmaya fırsat veren dört farklı renk seçeneği var. Angled Brow Pencil, arka tarafındaki fırçasıyla kaşları tarayarak şekillendirmeye de yardımcı oluyor.

Dört farklı rengi var

Brow Pomade, dağılma yapmayan suya dayanıklı özel formülü ile kaşlarda hem doğal hem yoğun bir görünüm yaratmayı hedefliyor. Dört renk alternatifiyle kaşları dolduruyor ve şekillendiriyor. Elde tutuş açısıyla uyumlu kaş fırçasına sahip kavanoz ambalajı sayesinde kolay uygulama fırsatı sunuyor.

Kaşlardaki kavisleri belirginleştirmek ve ortaya çıkarmak üzere tasarlandı… Brow Up Highlighter Pencil, sedefli dokusu ve yumuşak yapısıyla kaşların daha kalkık görünmesini sağlıyor. Aydınlık bir göz çevresi görünümü kazandırıyor.

Tek bir ürünle kaşlarını şekillendirmek ve sabitlemek isteyenler için ikisi bir arada çözüm sunan Eyebrow Design Kit’in far kısmı ile kaşlardaki boşluklar doldurulabilir. Wax kısmıyla da sabitlenebilir. Üç  farklı renk seçeneği sunan ürün, cımbız ve fırçasıyla makyaj uygulamasını kolaylaştırıyor.iyininpesinde@gmail.com'

her zaman iyinin peşinde olan, sağlık, güzellik ve yaşam hakkında en iyi sırları paylaşan biri.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir