Bu renkli far paletleri makyaj severlerin kalbini çalıyor!

Editör

her zaman iyinin peşinde olan, sağlık, güzellik ve yaşam hakkında en iyi sırları paylaşan biri.
Editör

Aman yemeyin!

Watsons, sevilen İngiliz markası I Heart Revolution’ın yeni far paletleri ile makyaj tutkunlarına görsel bir şölen sunuyor. Marka, Lemon Drizzle, Cotton Candy, Macaroons Chocolate ve Cranberries Chocolate ile bir kez daha kalpleri çalmaya hazırlanıyor.   Birbirinden renkli ve eğlenceli tonları ile dikkat çeken paletler, göz makyajı modasında panayır havası estirecek.

18 farklı renk tonunun bulunduğu Lemon Drizzle far paleti, şekeri andıran eğlenceli görünümüyle bu yazın en iddalı göz makyajları için sizi baştan çıkaracak. İlk bakışta makyaj severlerin ağzını sulandıran ve tatlı kokusuyla dikkat çeken Lemon Drizzle, 10 farklı mat ve nude bitişli renk ile 8 sıcak metalik tondan oluşuyor.

İlhamını pamuk şekerden alan yeni Cotton Candy far paleti, en tatlı rüyalarınızı gerçeğe dönüştürüyor. Göz makyajında hayaller aleminden çıkmışcasına bir efekt sağlamak isteyenler, bu yıl pembe ve kahvenin 18 farklı tonunun bulunduğu Cotton Candy far paletini yanı başından ayıramayacak. 

Macaroons Chocolate far paleti, yeşilden maviye, sarıdan kiremit rengine kadar mat ve ışıltılı alternatifler sunuyor. Göz makyajında retrodan modern çizgilere kadar sunduğu sınırsız seçenekler ile kendini özgür hissetmek isteyenleri bekliyor. 

Göz makyajınızda çikolatanın ihtişamlı tonlarından vazgeçemiyorsanız bu palet tam size göre! Cranberries Chocolate far paleti, yaban mersini ve çikolatanın en güzel tonlarını buluşturuyor. Cranberries Chocolate; kahve, nude tonları, şarap kırmızısı, kestane, kumral, siyah ve altın gibi sıcak tonları ile gizemli ve ihtişamlı makyajların vazgeçilmezi olacak.

Fiyatlar:  79,90 TL

 iyininpesinde@gmail.com'

her zaman iyinin peşinde olan, sağlık, güzellik ve yaşam hakkında en iyi sırları paylaşan biri.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir