Tatile çıkmaya hazırlananlar için cilt bakımı tüyoları

Editör

her zaman iyinin peşinde olan, sağlık, güzellik ve yaşam hakkında en iyi sırları paylaşan biri.
Editör

Evden uzaktayken cildinizi ihmal etmeyi unutmayın

Tatile çıkmadan önce valizinize nasıl giysilerinizi, ayakkabılarınızı ve aksesuarlarınızı koyuyorsanız, bunların yanına bir bakım çantası ekleyin. Bu çantanın içinde cilt temizleme jeli, tonik, nemlendirici, deodorant gibi temel ürünlerin yanı sıra güneş koruyucu, maske ve peeling koyabilirsiniz.

Tatile makyaj yapsanız da yapmasanız da cildinizi mutlaka temizlemelisiniz. Çünkü biz fark etmesek de denizin tuzu, güneş koruyucu kremler, kum, klorlu havuz suları cildimizi yıpratır, gözenekleri tıkar. Bunun kaçınılmaz bir sonucu olarak da sivilce, siyah nokta gibi sorunlar baş gösterebilir. İşte tam da bu nedenle cildinizi mutlaka evdeki gibi düzenli olarak temizlemeye devam etmelisiniz.

Seyahatteki kıymetli vaktinizi buna harcamak istemiyorsanız FOREOLUNA 2 ayrıcalığından faydalanabilirsiniz. LUNA 2 ile sadece iki dakika içinde yüzünüzü derinlemesine temizlerken, T-Sonic titreşimleri sayesinde cildinizde kalan makyaj kalıntıları, kir ve yağıyüzde 99.5 oranında arındırabilirsiniz. Temizliğin ardından gündüzse güneş koruyucunuzu gece ise nemlendirici ya da yaşlanma etkilerini geciktiricikreminizi sürüp LUNA 2’nin arka başlığındaki anti-agingmasajı ile cildinizin rahatlamasını, kan dolaşımının hızlanarak sıkılaşmasını sağlayabilirsiniz.

Daha ayrıntılı bilgi için www.foreo.com adresini ziyaret edebilir ya da pr@foreo.com üzerinden bağlantıya geçebilirsiniz.


ETİKETLER

iyininpesinde@gmail.com'

her zaman iyinin peşinde olan, sağlık, güzellik ve yaşam hakkında en iyi sırları paylaşan biri.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir