Sothys Perfect Shape Youth Serum ile anneniz daha genç görünsün

Editör

her zaman iyinin peşinde olan, sağlık, güzellik ve yaşam hakkında en iyi sırları paylaşan biri.
Editör

Aktif içeriklere sahip

25 yaş sonrasında yerçekimi ve yavaşlayan cilt fonksiyonları nedeniyle dokular aşağıya doğru sarkıyor, yüz gençlik yıllarındaki V görünümünü kaybetmeye başlıyor. Sothys; dermo-estetik teknikleri olan Ultrason ve Lifting işlemlerinden esinlenerek geliştirdiği Perfect Shape Youth Serum ile yüz kontürünü yenileyip, tekrar şekillendiriyor. Aynı zamanda dekolte bölgesinin pürüzsüzleşmesini sağlıyor.

Serum; bir dermo-estetik tekniği olan Ultrason ve dermo-inceltici aktif içerikleri sayesinde deniz kökenli oligosakkarit ile yüz-gıdı bölgesindeki yağ depolanma sürecini durduruyor. Turunç çiçeği özleriyle yağ dokusunun azalmasına yardımcı olur. Sarmaşık özleriyle de ödemin atılmasını sağlıyor.

Dermo-lifting aktif içerikleri; peptitler ile kolajen sentezini geliştiriyor, cilde ışıltısını geri kazandırıyor. 3D elastik film şeklindeki şeker ağları olan Manyok şekerleri, ciltte anında gerilme ve lifting etkisi yaratır. Dermal yapıda uzun süreli ve kalıcı lifting etkisi sağlıyor. Sothys Perfect Shape Youth Serum bir ay sonrası için yüzde 84 incelme ve yüzde 88 liftin etkisi, iki ay sonraysa dekoltede yüzde 100 pürüzsüzleşme vaat ediyor.

Sothys Perfect Shape Youth Serum fiyatı: 571 TL

(NUBIA Mağazaları’nda bulabilirsiniz)

 iyininpesinde@gmail.com'

her zaman iyinin peşinde olan, sağlık, güzellik ve yaşam hakkında en iyi sırları paylaşan biri.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir