Loreal’den farklı yaşlara özel üç etkili kırışıklık karşıtı bakım

Editör

her zaman iyinin peşinde olan, sağlık, güzellik ve yaşam hakkında en iyi sırları paylaşan biri.
Editör

Her yaşta güzel bir cilt görünümü

L’Oréal Paris, çölde bile kendini yenileyen opuntia çiçeği özlü formülüyle farklı yaşlara özel, üçlü etki sağlayan kırışıklık karşıtı bakım serisi ‘Yaş Uzmanı’nı sundu. Cildinizin yaşınıza göre farklı ihtiyaçları olduğunu biliyor musunuz? Daha genç ve canlı görünen bir cildin sırrı, yaşın ihtiyaçlarına özel geliştirilmiş uzman bakımda saklı. 30-40-50’li yaşlardaki cildin ihtiyacına uygun olarak geliştirilen ‘Yaş Uzmanı’  Kırışıklık Karşıtı Krem serisi, pürüzsüz ve yenilenmiş bir görünüm vaat ediyor.

Yaş Uzmanı 30+ Kırışıklık Karşıtı Nemlendirici Krem: Opuntia çiçeği özü ve kolajen biosferleri ile zenginleştirilmiş formülüyle ince çizgi görünümünü azaltıyor. Esnekliği artırıyor ve nemlendiriyor.

Yaş Uzmanı 40+ Kırışıklık Karşıtı Sıkılaştırıcı Krem: Opuntia çiçeği özü ve retino peptidler içeren formülüyle cildin kırışıklık görünümünü azaltıyor, sıkılaştırırken nemlendiriyor.

Yaş Uzmanı 50+ Kırışıklık Karşıtı Yenileyici Krem: Kırışıklık görünümünü azaltarak, yüz hatlarını şekillendiriyor ve nemlendiriyor.

 iyininpesinde@gmail.com'

her zaman iyinin peşinde olan, sağlık, güzellik ve yaşam hakkında en iyi sırları paylaşan biri.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir