Cilt bakımında yeni bir dönem başlıyor: Clinique iD

Editör

her zaman iyinin peşinde olan, sağlık, güzellik ve yaşam hakkında en iyi sırları paylaşan biri.
Editör

Senin ihtiyacın hangisi?

1968 yılından günümüze, kişisel bakım alanında fark yaratan ürünleriyle öne çıkan Clinique, yenilikçi nemlendirici serisi Clinique iD’yi sundu. Marka, ‘endişeye uygun cilt bakımı’ deneyimi vaat ediyor.

Yüzde 100 parfümsüz, paraben ve fitalat içermeyen formülüyle Clinique; üç adımlı cilt bakım sistemiyle kişiye özel ritüelini sürdürmeye devam ediyor. Clinique iD, 15 farklı kombinasyonuyla 5 farklı endişe ve 3 farklı cilt tipi için nemlendirme seçeneği sunuyor.

Seri; cilt problemlerinde en üst sırada yer alan pürüz ve gözenekler, çizgi ve kırışıklık, yorgunluk/donuk görünüm, kızarıklık/hassasiyet ve leke endişelerine çözümler getiriyor. Hava kirliliğine karşı koruyan, yağ üretimini dengeleyen, cildi güçlendiren farklı yapılar ve cilt tipleri için olan nemlendiricileri tek üründe birleştiriyor. Formülünde bulunan aktif içerikler sayesinde endişeye yönelik bakım etkisini maksimuma çıkarmayı hedefliyor.

  • Mavi kartuş, içeriğindeki alfa hidroksi asitler ile gözenek görünümünü azaltmaya ve cildi pürüzsüzleştirmeye yardımcı olur.
  • Yeşil kartuş, içeriğindeki probiyotikler sayesinde hassaslaşmış kızarık cildi rahatlatmaya ve sakinleştirmeye yardımcı olur.
  • Turuncu kartuş, içeriğindeki taurin ve kafein ile cildine ihtiyacı olan enerjiyi verir ve gün boyu cildin ışıldamasını sağlar.
  • Mor, kartuş içeriğindeki whey proteinler ile çizgi ve kırışıklık görünümünü azaltmaya ve cildi dolgunlaştırmaya yardımcı olur.
  • Beyaz, kartuş içeriğindeki Japon angelica özütü ve C vitamini cildini aydınlatmaya ve eşit bir cilt tonu sağlamaya yardımcı olur.

Clinique ID tüm Clinique Mağazaları, www.clinique.com.tr ve yetkili Clinique Satış Noktaları’nda.

 iyininpesinde@gmail.com'

her zaman iyinin peşinde olan, sağlık, güzellik ve yaşam hakkında en iyi sırları paylaşan biri.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir