Cildinizin ihtiyacı olan doğru denklemi Biotherm ile bulun

Editör

her zaman iyinin peşinde olan, sağlık, güzellik ve yaşam hakkında en iyi sırları paylaşan biri.
Editör

Tek doz nem

Uykusuzluk, stres, yoğun makyaj ve çevresel faktörler nedeniyle donuk, gri ya da eşit olmayan bir cilt dokusu, genişleyen gözenekler, yağlanma, gergin ve kuruluk hissi kaçınılmaz hale gelir. Her ihtiyacınız olduğunda yanınızda taşıyabileceğiniz şekilde uygun boyutlarda tasarlanan Biotherm AQUA SUPER CONCENTRATE, tek doz kullanımda bile cildinizin ihtiyacına göre anında nemlendirir, doğal ışıltınızı cildinize geri kazandırır ya da diğer cilt problemlerinizi giderir.

AQUA BOUNCE SUPER CONCENTRATE

Tek doz nem ile cildinizin doğal ışıltısını ona geri verin. Kuruluğa karşı savaşır, pürüzlü ve kuruluğu giderir. Böylece cilt pürüzsüzleşir daha sıkı ve esnek hale gelir.

AQUA GLOW SUPER CONCENTRATE

Cildinize ihtiyacı olan ışıltıyı verin. Matlık, donukluk problemleri ve ince çizgilerle savaşır. Işıltı arttırıcı teknolojisi sayesinde cildinizdeki renk eşitsizliğini düzenler.

AQUA PURE SUPER CONCENTRATE

Bu hızlı etkili cilt koruyucu ile cildinizdeki duruluğu keşfedin. Artık daha fazla yağlanma ya da sivilcelenme yok; kusurlar ve genişlemiş gözeneklerin görünümü azalır, cilt kadifemsi ve pürüzsüz bir dokuya sahip olur.iyininpesinde@gmail.com'

her zaman iyinin peşinde olan, sağlık, güzellik ve yaşam hakkında en iyi sırları paylaşan biri.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir