baymavislotbarportbetgrand pasha bet

Vernel Max şimdi yeni parfümleriyle çok daha kalıcı ve ferah

Taze Gül, Taze Lavanta, Taze Lale ve Taze Yasemin çeşitli var

Yeni Vernel Max, çamaşırlarınıza 140 güne kadar süren yeni yıkanmış ferahlığı sağlıyor. İçeriğindeki özel parfüm kapsülleri, her dokunuşunuzla giysilerinizde aktive oluyor. Böylece çamaşırlarınız uzun süre kalıcılığını koruyan yoğun ve ferah bir kokuya sahip oluyor. Ayrıca tazelik hissini de günlerce korumaktadır. Taze Gül, Taze Lavanta, Taze Lale ve Taze Yasemin olmak üzere yoğun ve ferah seçenekler sunmakta.. Çamaşırlarınızı her kokladığınızda yeni Vernel Max sizi çiçek bahçelerinde yolculuğa çıkarıyor.

İstanbul sokaklarına bahar geldi

Vernel; İstanbulluları pandeminin olumsuz atmosferinden uzaklaştırmak ve baharın gelişini hatırlatmak için gezici bir çiçek bahçesi ile her an karşınıza çıkıyor.

Marka; gül, lale, yasemin ve lavanta çiçekleri ile dolu gezici bahçesi ve dev ürünleri ile dikkat çeken aracıyla sokakları geziyor. Ve ‘Aşık Olacağınız Kokular’ mesajını veriyor. Nisan ayı sonuna kadar İstanbul’da ya da Türkiye’nin herhangi bir noktasında bu araç ile karşılaşıp; sosyal medya hesaplarında paylaşım yapanları sürprizler bekliyor.

Ayrıca İstanbul’un belli yerlerine yerleştirdiği dev fanuslar, tüketicilerin ve özellikle de çocukların ilgisini çekiyor. Aynı zamanda hediye ürün dağıtımı da gerçekleştiriliyor. Tanıtım aktiviteleri dikkat çekerken; yenilenen kokular beğeni kazanıyor.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir