baymavislotbarportbetgrand pasha bet

The Heron Preston for Calvin Klein Kapsül Koleksiyonu

Calvin Klein’den evrensel ve sıra dışı bir yeni koleksiyon

Calvin Klein’in, ünlü tasarımcı Heron Preston imzalı yeni kapsül koleksiyonu The Heron Preston for Calvin Klein; abartısızlığı minimalizme dönüştürüyor. Tasarımlar, 2021 yazında yalın silüetlerde kendini gösteriyor.

The Heron Preston for Calvin Klein’de her tarzla özdeşleştirilebilen; cinsiyet yerine kendini ifade etmeyi seçen unisex tasarımlar yer alıyor. Bilindik tasarımlar, alışılmadık formlarda kendini gösteriyor.

Koleksiyonda klasikten vazgeçemeyenler için siyah-beyazın yanı sıra tebeşir beyazı, uçuk mavi, turuncu ve gri-eflatun gibi yazlık renklerin yanı sıra; toprak, taş ve yeşil tonlara uzanan geniş bir renk paleti var. Klasik denim siluetler, beyaz tişörtler ve ikonik monogram iç çamaşırlar koleksiyonun temel parçalarını oluşturuyor. Sweatshirtten çantaya, bralardan ayakkabılara pek çok farklı tasarımla kendini sınırsızca ifade etme özgürlüğü tanıyor.

Plastik içermeyen ambalaj ile su tasarrufu için işlenmemiş denim kullanımı dikkat çekiyor. Ağırlıklı geri dönüştürülmüş ve organik pamuk tasarımlar öne çıkıyor.

Koleksiyonu ünlü fotoğrafçı Renell Medrano fotoğrafladı

Organik bir yaklaşımın benimsendiği kampanyada; Preston’a ilham veren yakın çevresindeki pek çok ünlü yıldız yer alıyor. Markanın desteklediği dünyaca ünlü efsane isimlerle; yıldızı yeni parlayan genç yetenekler koleksiyonun kampanya çekimlerinde ışıldıyor.

Nas, Kaia Gerber, Ashley Graham, Lil Uzi Vert ve Stevie Williams gibi ikonlardan; Jordan Alexander, Joe Holder, Pedro Cavaliere ve Sabrina Fuentes gibi yeni yıldızı parlayan yeteneklerle yeni yüzleri arama geleneği devam ediyor.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir