baymavislotbarportbetgrand pasha bet

Temizliğin uzmanı Kärcher’den mekanik güç performansı

Ağırlığı sadece 21 kg!

Kärcher’in profesyonel segment ürünlerinden, arkadan itmeli KM 70 / 15 C 2 özellikle benzin istasyonları; okul, araba galerisi, otel, belediye binası ve çiftlik gibi alanların temizliğinde devrim yaratıyor. Saatte 3 bin 500 m2 alan temizleyebilen cihaz, servis bakımı da gerektirmiyor.

KM 70/15 C 2SB geniş çöp haznesi ve güçlü tasarımı ile dış mekanları zahmetsizce temizliyor. Kontrollü hava akışı ve filtrelemesi sayesinde toz kaldırmadan süpürme sağlıyor. 1 saatte 3 bin 500 m2 alanı temizleme kapasitesine sahip. Yüksek manevra kabiliyeti ile sol ve sağ virajlarda eşit derecede süpürme yapıyor. Dar alanlardaki dönüşlerinde tek tekerlek sürüldüğünde bile; rulo fırçası sabit bir hızda dönüyor.

40 litrelik hazinesi var

Sadece 21 kg ağırlığı ile kullanımda büyük konfor sağlayan cihaz, minimum operatör çabası gerektiriyor. Faraş ve fırça prensibine göre çalışırken; toz ve kiri fırçaları ile süpürüp 40 litrelik haznesine atıyor. Yan fırçasının yerden kaldırılabilmesi özelliği ile açık alanları süpürürken toz kalkma miktarını en aza indiriyor.

Kolay boşaltma imkanı sunan makine, hazne üzerindeki ergonomik tutamaçı ile çok daha kullanılıyor. Gövde çerçevesinin ön ucuna entegre edilmiş bir başka tutamaç ile basamaklar gibi engellerin üzerinden kolayca geçebiliyor. İtme kolu, kullanıcının yüksekliğine ve erişimine uyacak şekilde üç aşamada ayarlanabilen cihaz, kullanımdan sonra dikey konumda saklanabilmesi ile de yerden daha fazla tasarruf sağlıyor.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir