‘Start The Summer Fit’ programıyla yaza hazırlanın

Editör

her zaman iyinin peşinde olan, sağlık, güzellik ve yaşam hakkında en iyi sırları paylaşan biri.
Editör

Kişiye özel program sunuluyor

Raffles SPA, baharla canlanan ve tazelenen bedeninizi yazın temposuna hazırlamak için özel bir program hazırladı. ‘Start The Summer Fit’ programında sağlıklı bir cilt tazeliği hedefleniyor!

Çeşitli antrenman ve vücut bakımlarının yer aldığı programda; ölçümleme, hamam bakımıyla toksinden arındırma, bire bir hizmet veren spor eğitmeni eşliğinde çalışmalar ve masaj bulunuyor.

Raffles Spa’nın beslenme uzmanları önce vücudun yağ, kas, su ve metabolizmik değerleri doğrultusunda doğru bir programla çalışmak amacıyla kişiye özel bir ölçüm gerçekleştiriyor.

Kişisel spor eğitmenleri eşliğinde 60 dakikalık 5 çalışma ve 5 kardiyo çalışmasıyla yaza fit bir başlangıç yapmak isteyenlere özel uygulamalar program içeriğinde yer alıyor. Güne hareket katmak, baharın getirdiği rehavetten sıyrılmak isteyenlere canlılık katan çalışmalar, sağlıklı bir yaz için mükemmel bir adım sayılıyor.

Beş adet selülit masajı

Programda yer alan 45 dakikalık bir adet Aegean Purity hamam bakımıyla cildin nefes alması, vücudun toksinlerinden arınması amaçlanıyor.

Yazın gelmesiyle tüm kış gizlenen selülitler için de Raffles Spa programında özel bir uygulama yer alıyor. Özel tekniklerle ve yağlarla yapılan selülit masajı lenf ile kan dolaşım sistemini hareketlendirerek dokuların oksijenle dolmasını sağlıyor. ‘Start The Summer Fit’ programı 45 dakikalık 5 adet selülit masajı içeriyor. ‘Start The Summer Fit’: 600 euro

 

 iyininpesinde@gmail.com'

her zaman iyinin peşinde olan, sağlık, güzellik ve yaşam hakkında en iyi sırları paylaşan biri.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir