İlhamını Akdeniz’den alan bir SPA deneyimine hazır mısınız?

Editör

her zaman iyinin peşinde olan, sağlık, güzellik ve yaşam hakkında en iyi sırları paylaşan biri.
Editör

Yaz direncinizi artırıyor

Kempinski Hotel The Dome SPA, birbirinden özel masaj ve servisleri ile yaz tatilinizi bir üst seviyeye taşıyor. Akdeniz incisi Antalya’da hizmet veren Kempinski Hotel The Dome’da deniz ve güneşin tadını çıkarırken, SPA’da kendinizi ve ruhunuzu dinlendirebilirsiniz.

Bedensel, ruhsal ve zihinsel dinginliğe ulaşmak için tasarlanan geleneksel ve yeni masaj tekniklerine kişiye özel cilt bakımları eşlik ediyor. Cildinizin ihtiyacı olan nem ve bakımı sağlayan birbirinden farklı kürler cildinizin yenilenmesini destekleyerek yaz mevsimine karşı direncinizi artırıyor.

Şifalı Thalasso havuzu

The Dome Spa’nın en dikkat çeken tedavilerinden olan Thalasso havuzu Akdeniz tüm şifasını özel masajı ile bir araya getiriyor. 32 dereceye kadar ısıtılan ve mineraller açısından zengin olan filtrelenmiş deniz suyu, metabolizmanızı hızlandırarak lenfatik dolaşımı harekete geçiriyor, kan dolaşımını uyarıyor ve bu sayede sizleri rahatlatarak daha kolay yorgunluk atmanızı sağlıyor. Tuzlu deniz suyu yapısı ve sıcaklığının vücudumuzdaki kan ısısı ve yapısı ile benzeşmesi nedeniyle, deniz suyu içinde bulunan mineraller kolaylıkla cildimizden tüm hücrelerimize nüfuz edebiliyor.  20 dakikalık bu benzersiz tedavi Thalasso deneyimini özel kılıyor.iyininpesinde@gmail.com'

her zaman iyinin peşinde olan, sağlık, güzellik ve yaşam hakkında en iyi sırları paylaşan biri.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir