baymavislotbarportbetgrand pasha bet

Sağlıklı ve güçlü saçlara sahip olmanın 4 püf noktası

İçten gelen güzellik

Sağlıkla parlayan güçlü saçlara ulaşmak zor gibi görünse de, doğru bakım tekniklerini uyguladığınızda imkansız değil. Daha sağlıklı saçlara sahip olmanıza yardımcı olacak 4 püf noktasını uygulayarak; saçlarınızın daha kuvvetli ve canlı görünmesini sağlayabilirsiniz.

Bütünsel sağlık yaklaşımını destekleyen Zade Vital, stilinizin en büyük tamamlayıcısı saçlarınızın sağlığını korumaya destek oluyor.

Sağlıklı ve güçlü saçlara sahip olmanın ilk adımı saç köklerini içeriden beslemekten geçer. Sağlıklı ve dengeli beslenmeyle beraber bol su tüketimi saçların normal sağlığının korunmasına destek olur. Beslenme rutininize avokado, zeytin, ceviz gibi sağlıklı yağlar içeren besinleri dahil edebilirsiniz. Hem B7 vitamini hem de Isırgan tohumu yağının bir arada sunulduğu Zade Vital Biotin Takviyesi ile normal saçın korunmasına katkıda bulunabilirsiniz.

Saçlarınızı ılık su ile yıkayın

Saçların çok sıcak suyla yıkanması nem dengesinin bozulmasına ve kuruyarak yıpranmasına yol açabilmektedir. Uzmanlar soğuğa yakın; ılık su ile saçlarınızı yıkadığınızda daha parlak ve canlı bir görünüme ulaşabileceğinizi belirtiyor.

Kimyasal şekillendiricilerden uzak durun

Kimyasal içerikli şekillendiriciler saçların doğal yapısında tahribata sebep olabilmektedir. Duştan sonra saçları yatıştırmak, elektriklenmeyi almak ve daha parlak görünmesi desteklemek için Zade Vital Cold Press Hindistan Cevizi Yağı kullanabilirsiniz. Az miktarda uygulayabilir, saçlarınızı şekillendirirken aynı zamanda çevresel etkilerden korunmasına katkıda bulunabilirsiniz.

Zarifçe kurutun

Yüksek ısıdaki saç şekillendirme cihazları ve sert havlular, nemliyken kırılmaya daha yatkın olan saç tellerinin yıpranmasını tetikleyebilmektedir. Duştan sonra saçlarınızdaki fazla suyu pamuklu bir kumaş ile alarak kurumaya bırakabilirsiniz. Veya düşük ısıda bir kurutma cihazı kullanmadan önce saç uçlarına az miktarda Zade Vital Badem Yağı uygulayabilirsiniz.

Takviye edici gıdaları kullanmadan önce lütfen doktorunuza danışınız.

 
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir