baymavislotbarportbetgrand pasha bet

Saf gümüşlü yüksek korumalı maske: Silver Pro Mask

90 gün kullanabilirsiniz

Saf gümüş iplik teknolojisi kullanılarak üretilen Silver Pro Mask; antivirüs ve antibakteriyel özelliklerinin yanı sıra rahat solunum ve cilt dostu özelliği ile dikkat çekiyor.

Tek kullanımlık maskeler ciltte terleme yaparken, medikal atık olarak çevre kirliliğine de neden oluyor. Silver Pro Mask ise yıkanabiliyor.

Çeşitli akredite kuruluşları tarafından Avrupa standartlarına uygunluğu, koruyuculuğu ve kumaş kalitesi de belgelendi. maskelerin, 4 rengi dışında çocuklar için Kral Şakir lisanslı maskeleri de bulunuyor.

5-7 ve 8-12 yaş için farklı ölçülerde; Kral Şakir, Canan ve Fil Necati karakterleri; kırmızı, mavi, siyah ve beyaz renkleri ile tercih ediliyor.

Silver Pro Mask; virüs ve bakterilere karşı yüzde 90 üzeri koruma sağlarken, 90 gün kullanılabilmektedir. Saf gümüş iplikler, virüs ve bakterilerin yüzeye geldiği anda DNA’sını bozarak yok ediyor. Antioksit özelliği ile de kalıntılarının yüzeyde tutunmasını engellemektedir.

Neden gümüş?

Gümüşün 14. yüzyılda keşfedilen iyileştirici etkisi, günümüz teknolojisi ile geliştirilip medikal alanlarda daha etkin biçimde kullanılmaya başlanmıştır.  Antiviral ve antibakteriyel özelliği ile doğadaki tek element olarak bilenen gümüş, yüzyıllardır medikal sektörde kullanılmaktadır. Yapısı itibari ile 450 tür bakterinin DNA’sını bozarak yok edebilme özelliğine sahiptir. Gümüşün partikülleri bile en dirençli virüs ve bakterilerin solunum enzimleri gibi proteinlerini inaktif hale getirerek DNA hasarına neden olur. DNA’sı bozulan mikroorganizmalar, immün sistem tarafından kolayca yok edilir.

Boyner, D&R mağazaları ve satış siteleri dışında; Trendyol, Hepsiburada, Morhipo, N11 ve İdefix alışveriş sitelerinden satın alacağınız Silver Pro Mask’ları; www.haltermedikal.com sitesinden özel indirim ve kampanyalarla da alabilirsiniz.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir