baymavislotbarportbetgrand pasha bet

Reebok’ın sevilen modelleri iki yeni iş birliğiyle yeniden tasarlandı

Zigman v.s Zig Kinetica II’yi taşıyan uzay aracı dünyaya indi

İkonikleşen modellerini, ünlü tasarımcıların dokunuşlarıyla yenileyen Reebok, heyecan yaratan iki yeni iş birliğini duyurdu. Call Mom ve ZigMan v.s Zig Kinetica II koleksiyonları, moda tutkunlarıyla buluştu.

Reebok’ın futuristik tasarımı Zig Kinetica II; Brain Dead iş birliği ile uzaya taşınıyor. İkonik Classic Leather modeli ise Collina Strada iş birliğiyle doğayla buluşuyor.

Reebok’ın geleceğin teknoloji ve tasarım anlayışını öngörerek hazırladığı Zig Kinetica II; Brain Dead ekibinin uzay ilhamıyla yeniden hayat buldu. Zig Kinetica II, işlevselliğinden ödün vermeden Brain Dead ekibi için bir tuval oldu. Brain Dead, Zigman v.s Zig Kinetica II’yi tasarlarken Japon Kaiju vinil oyuncaklarından ilham aldı. Tasarımdaki benekli ve dalgalı görünüm, bir uzay temasıyla bir araya geldi. Reebok x Brain Dead’in Zig Kinetica II karakteri Zigman ile uzay temasında çekimler yapıldı.

Reebok x Brain Dead Zigman v.s Zig Kinetica II 3 Mayıs’tan itibaren www.Reebok.com.tr üzerinden  satışa sunuluyor.

‘Call Mom’ Kapsül Koleksiyonu

Classic Leather ve Classic Leather Legacy; New York merkezli bir sosyal sorumluluk ve farkındalık markası olan Collina Strada’nın sürdürülebilirlik odaklı bakış açısıyla buluştu. Çevreye duyarlılığı uzun süredir gündemine alan Reebok; Collina Strada ile ‘Call Mom’ kapsül koleksiyonunu tüketicinin beğenisine sundu.

Adını pandemi süresince iletişimin ve sevdiklerimizden haberdar olmanın öneminden alan ‘Call Mom’ koleksiyonu; sevdiğimiz şeylere her zaman vakit ayırmak gerektiğini bizlere hatırlatıyor. Her iki Classic Leather modelinde yüzde 30 geri dönüştürülmüş malzemeler kullanılması; çevreye özen gösteremeyecek kadar meşgul olmadığımızı bize unutturmuyor.

Classic Leather Legacy, siyah zemin üzerine parlak leylak rengindeki fırça darbeleriyle daha da süslü! Classic Leather modeli; beyaz zemin üzerine sarı ve mavi renkteki dalgalı fırça izleriyle benzersiz bir görünümde karşımızı çıkıyor. Modellerin arka bilek kısmında ‘Anneni Ara’ anlamına gelen ‘Call Mom’ yazısı yer alıyor.

Reebok x Collina Strada ‘Call Mom’ Koleksiyonuna www.Reebok.com.tr ‘den ulaşabilirsiniz.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir