Yin ve Yang’ın evrensel ilkelerinden esinlenerek yaratıldılar

Editör

Editör

her zaman iyinin peşinde olan, sağlık, güzellik ve yaşam hakkında en iyi sırları paylaşan biri.
Editör

Doğanın gücü ve yaratıcı enerji

Histoires de Parfums parfümörü Gérald Ghislain, doğduğu Güney Fransa ve büyüdüğü Fas’ın Akdeniz etkilerini harmanladığı ‘This Is Not a Blue Bottle’ serisinden This Is Not a Blue Bottle 1.4 ve 1.5’i sundu. 1.4 doğanın gücünü ortaya koyarken, 1.5 güçlü bir etkiyle yaratıcı enerjiyi ortaya çıkarır.

  • 1.4, Yin’in evrensel ilkesinden esinlenen ve doğal özlerden oluşan bir parfüm. Davana ve Ylang-Ylang’ın ay gücü, ladin ve reçinenin derinliklerinde kök salıyor. Üst notalarda lavanta, kakule ve davananın yatıştırıcı etkisiyle rahatlatırken, kalp notalarında ylang-ylang, tonka fasulyesi ve benzoini vurguluyor. Baz notalarında ise paçuli, reçine ve ladinin huzur verici etkisiyle kapanışını yapıyor.
  • 1.5, Yang’ın evrensel ilkesinden esinleniyor. Güneşin ozonik gücü, aldehid cazibesiyle birleşerek saflığın simgesi minerallerle buluşuyor. Kalp notalarında floral etkiye kapılacağınız parfümün baz notalarında misk, büyüleyici amber ve mineraller açığa çıkıyor.

This Is Not a Blue Bottle 1.4 Yin 120 ml: 975 TL

This Is Not a Blue Bottle 1.5 Yang 120 ml: 975 TL

Satış noktaları:

Harvey Nichols Kanyon, Wepublic, Beymen İstinyepark, Beymen Zorlu, Beymen Panora, Galeries Lafayette, Brandroom Suadiye, Beymen Suadiye, La Deesse.iyininpesinde@gmail.com'

her zaman iyinin peşinde olan, sağlık, güzellik ve yaşam hakkında en iyi sırları paylaşan biri.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir