Francis Kurkdjian aynı içerikle iki farklı koku yarattı

Editör

her zaman iyinin peşinde olan, sağlık, güzellik ve yaşam hakkında en iyi sırları paylaşan biri.
Editör

Francis Kurkdjian, koku dünyasına yeni bir bakış açısı getirdi

Francis Kurkdjian, Aynı içeriğin farklı oranlarda kullanıldığı iki ayrı koku Gentle Fluidity Gold Edition & Gentle Fluidity Silver Edition’ı yarattı. Unisex, duyguları harekete geçiren Gentle Fluidity gümüş ve altın rengi kapak tasarımıyla aynı zamanda serinin baş harfleri olan G ve F simgesi ile birbirinden ayrılıyor.

Gentle Fluidity Gold Edition

Ardıç ve Hindistan cevizinin meyvemsi notaları, kişniş tohumu esansı, misk, amber notaları ve vanilya akoru ile buluşuyor. Kalbinde oryantal miskin vurgunusu yaptığı Gentle Fluidity Gold Edition teni cömertçe saran bir his yaratıyor. Altın rengi kapağı ile Doğu’nun gizemini şişesinde saklıyor.

Gentle Fluidity Silver Edition

Çarpıcı kehribar büyüsünün baskın olduğu, ardıç ve hindistan cevizinin meyve notalarıyla beslenen odunsu Gentle Fluidity Silver Edition taze ve canlı izler taşıyor. Farklı oranlarda kişniş tohumu özü, misk, vanilya notaları ile zenginleşirken gümüş rengi şişesinde göz kamaştırıyor.

Fiyatı: 1.310 TL

Satış Noktaları:Beymen Zorlu, Beymen İstinyepark, Harvey Nichols Kanyon, Beymen Nişantaşı, Beymen Panora, Harvey Nichols Ankara, Beymen Gaziantep, La Deesse, Beymen Suadiye ve www.ladeesseshop.com’da satışta.iyininpesinde@gmail.com'

her zaman iyinin peşinde olan, sağlık, güzellik ve yaşam hakkında en iyi sırları paylaşan biri.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir