baymavislotbarportbetgrand pasha bet

Nevo B6 vitamini içeriği ile enerji ihtiyacınızı karşılıyor

Lezzeti ile dikkat çekiyor

Jeunesse Global, yeni ürünü Nevo’yu sundu. Nevo; içeriğindeki kırmızı üzüm meyvesi, yüksek B6 vitamini ve kafein-şeker oranıyla enerji veriyor. Aynı zamanda bir lezzet yolculuğuna çıkarıyor.

İş hayatı, sorumluluklar ve sosyal hayat derken bazen enerjimizin düştüğünü hissederiz. Nevo enerji içeceği bu enerjiyi sağlıyor.

Yüksek B6 vitamini içeriği, bir bardak siyah çaya eşdeğer kafein ve azaltılmış şeker oranı ile öne çıkıyor.

Onur Öner ve Hakan Hatipoğlu

Jeunesse Global’in Türkiye, Azerbaycan ve Türkmenistan Genel Müdürü Onur Öner “Gündüz-gece kremlerinden kolajen içeceklerine; kahve ve diş macununa uzanan geniş bir ürün portföyümüz var.  Bu ürünlerden bazıları Türkiye’de geliştirildi ki, bu bizim için çok önemli. Şimdi ise ürün portföyümüzün en yenisini en dinamiğini; Nevo enerji içeceğini tüketicilerimiz ile buluşturacağımız için çok heyecanlıyız” dedi.

Nevo enerji içeceğinin tüm üretim aşamalarından sonra ilk deneyimleyen isimlerden olan Hakan Hatipoğlu ise “Bir sporcu olarak söyleyebilirim ki, yüksek B6 vitamin katkısı ile öne çıkıyor. Tadı ise inanılmaz lezzetli. Kırmızı üzüm meyvesi sayesinde enerji içeceği değil de; sanki bir meyve suyu içiyor gibi hissediyorsunuz. Hem özel hem iş hayatımın yoğunluğu içinde bana gereken enerji desteğini artık verecek” dedi.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir