baymavislotbarportbetgrand pasha bet

Neutrogena’dan cildiniz için parlak bir fikir: Yeni Bright Boost!

İlk yaşlanma belirtilerine karşı savaşıyor

Neutrogena, yaşlanma, leke ve ince çizgi karşıtı olarak geliştirilen yeni Bright Boost serisiyle; parlak ve genç bir cilt için aradığınız her şeyi sunuyor.

Bright Boost serisi ürünler, ince çizgi ve ton eşitsizliğini önlemeye yardımcı olan formülleriyle; cildin doğal yenilenme sürecini tetikleyerek sağlıkla ışıldayan, parlak ve genç görünen bir cilt sağlıyor. İnce çizgiler ve ton eşitsizliğinin yanı sıra; kuru bir cilt görünümünü de gidererek yaşlanma belirtilerine karşı koymaya çalışıyor.

Seri; Yaşlanma Karşıtı Jel Krem, Canlandıran Yenileyici Peeling, SPF 30 Koruyucu Krem Hafif Doku ve tüm cilt tiplerine uygun Leke Karşıtı Aydınlatıcı Serum’dan oluşuyor.

Neutrogena Bright Boost Yaşlanma Karşıtı Jel Krem

İnce çizgiler, ton eşitsizliği ve kuru bir cilt görünümünü gidererek, yaşlanma belirtilerine karşı koymaya yardımcı olur. Formülünde, cildi nemlendirme, cilt yüzeyini yenileme ve ton eşitsizliğine karşı melanin üretimini azaltma olmak üzere 3 ayrı etkisi bulunan Neoglukozamin var. Cilt bakımının yükselen yıldızlarından, AHA ve PHA asitleri de, nazik soyucu etkileriyle cildi cansız ve yorgun hücrelerden arındırıyor.

Neutrogena Bright Boost Canlandıran Yenileyici Peeling

Formülündeki AHA ve doğal soyucularla cilt üzerinde nazik bir dokunuşla yüzde 100 canlandırıcı etki yaratıyor. Yorgun, ışıltısını kaybetmiş hücreleri yeniliyor. Cilt yüzeyini ve gözenekleri ölü hücrelerden arındırıyor. Donuk ve solgun görünen cildi pürüzsüzleştirmeye yardımcı oluyor. Sağlıkla ışıldayan ve yumuşacık bir cilt deneyimi sunuyor.

Neutrogena Bright Boost SPF 30 Koruyucu Krem Hafif Doku

Formülünde, ciltte yaşlanma belirtilerinin en önemli nedenlerinden güneş ışınlarına karşı koruyucu etkili SPF 30 filtresi yer alıyor. Neoglukozamin, C ve E vitaminleri ile antioksidanlar; cildi güneş de dahil tüm dış faktörlere ve etkilerine karşı koruyor. Komedojen olmayan bileşiğiyle tüm cilt tonlarına uygun eşsiz bir deneyim sunuyor.

Neutrogena Bright Boost Leke Karşıtı Aydınlatıcı Serum

Yaşlanma belirtileri ve ton eşitsizliğini önlemeye yardımcı oluyor. İçeriğindeki yüksek oranda neoglukozamin ile cilt yüzeyinde doğal yenilenme sürecini tetikliyor. Işıldayan ve genç görünen, aydınlık bir cilt sağlıyor. Ciltte pigmentasyonu ve donuk görünümü hedef alan Serum; hafif dokusu ve komedojen olmayan içeriğiyle, tüm cilt tonlarına uygundur.

 
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir