baymavislotbarportbetgrand pasha bet

Monopoly 85 yıllık tarihinde ilk kez Kamu Fonu kartlarını yeniliyor

Monopoly oylaması tüm dünyada 19 Mart’ta başlayacak 

Dünyayı daha iyi bir yer haline getirme misyonuyla çalışan Hasbro; toplumsal dayanışmanın her zamankinden daha fazla önem taşıdığı bu günlerde Monopoly’nin Kamu Fonu kartlarını yeniliyor. Dünyanın dört bir yanından oyun severler, monopolyoylamasi.com adresinde oy kullanarak 16 Kamu Fonu kartının yenilenmesini sağlayacak.

Oylamaya katılanlar güzellik yarışması, vergi iadesi, yıllık faiz ödemesi gibi eski kart içeriklerinin yerine;

  • ‘Bir yavru köpeği kurtar’
  • ‘Komşuna yardım et’
  • ‘Yerel esnaftan alışveriş yap’

kartları olacak.

Bay Monopoly’den bağış kampanyası

Hasbro Türkiye, küresel oylamayla eş zamanlı olarak Bay Monopoly’nin kamuya fayda sağlayabileceği bir bağış kampanyası da düzenliyor. Influencer’ların desteğiyle; Çocuk ve Eğitim, Çevre, Hayvan Hakları ve Kültür-Sanat olarak 4 farklı kategori belirlendi. Sosyal medyada oylamaya sunulacak ve en çok destek alan kategorilerde faaliyet gösteren Sivil Toplum Kuruluşlarına; Hasbro Türkiye tarafından fon sağlanacaktır.

Yeni Monopoly sonbaharda raflarda!

Hasbro Chief Consumer Officer Eric Nyman, “Monopoly’nin 85 yılı aşkın süre önce evlerde oyun severlerle buluştuğu günden bu yana dünya pek çok değişimden geçti. Kamu kavramı da şüphesiz bugün her zamankinden daha önemli. 2021 yılının Monopoly hayranlarına kamu kavramının kendilerine ne ifade ettiğini anlatma fırsatı vermek için mükemmel bir zamanlama olduğunu düşündük. Yeni kartların hangileri olacağını görmek için sabırsızlanıyoruz” dedi.

Yeni kartlarla üretilen Monopoly, sonbaharda oyunun hayranlarıyla buluşacak.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir