baymavislotbarportbetgrand pasha bet

Medifash Aura maskeleri bakterilerden korunmada bariyer oluşturuyor

Rahat nefes alma imkanı sunuyor

Medifash; bilim, teknoloji ve tasarımın gücünü kullanarak Aura maske serisini yarattı. Aura, çıplak gözle görülemeyen bir boyut olan 3 mikron (metrenin milyonda biri) çapına kadar bakterileri engelleyen etkili bariyerler oluşturuyor. Gelişmiş elektrostatik çekim ortamı sayesinde; hem kullanan kişiyi hem de bulunduğu ortamdaki insanları koruyarak çift yönlü koruma sağlıyor.

Medifash, Aura ve çocuklara özel Aura Junior maske serisinde; yüze uyumlu 3D V-Shape teknolojisi kullanılmaktadır. Böylece burun ve çene arasındaki hava boşluğu sayesinde dengeli hava sirkülasyonu sağlamaktadır. Ayrıca terlemenin önüne geçmektedir. Burun teli, yüz uyum halkaları ve ayarlanan kulak aparatı ile tüm gün konfor sağlamaktadır.

Aerosol ve damlacıklardan korunurken ek kimyasal solumayın

Medifash, maskelerinin filtrasyonu için gümüş iyonu, biyosidal, antibakteriyel ve antiviral gibi ek kimyasallar kullanmıyor. Filtrasyon gücünü, tamamen doku tasarımı, özel lif kesitinden ve gelişmiş elektrostatik çekim ortamından almaktadır. Bu sayede dış ortamdan korunurken, ek bir kimyasal solunmuyor.

Test edildi ve onaylandı

Aura serisi, iş ortakları ve üniversite iş birliği ile geliştirilen kumaşı sayesinde; yıkama sonrası bile yüzde 90’a kadar koruma sağlamaktadır. Bu özelliği; Türk Akreditasyon Kurumu (TÜRKAK), Avrupa Akreditasyon Birliği (EA), Uluslararası Laboratuvar Akreditasyon Birliği (ILAC) ve Türk Standartları Enstitüsü’ne akredite laboratuvarlarda yapılan testlerle kanıtlanmıştır Medifash maskeler, yıkanmasına rağmen uzun ömürlüdür. Bu nedenle 30 yıkamaya kadar koruma sağlar.




Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir