baymavislotbarportbetgrand pasha bet

L’Oréal Paris Colorista’dan saç makyajına özel renkler

Rengarenk saçlar!

L’Oréal Paris Colorista’nın bir gün kalıcı Hair Makeup, bir gün kalıcı Spray, Washout, ve Effects serisiyle renkli saç trendi devam ediyor. Colorista Hair Makeup, son zamanların en popüler trendi saç makyajını denemek isteyenler için birbirinden farklı alternatifler öneriyor.

Anında görülür sonuçlar için koyu renkli saçlılara sekiz, açık renkli saçlılara yedi farklı renk seçeneği sunuluyor. Bir gün mavi, bir gün pembe, bir gün unicorn saçlara sahip olmak L’Oréal Paris Colorista serisinden Hair Makeup ile çok kolay!

Spray serisinde yer alan Rose Gold, Hot Pink, Pink, Lavender, Gray, Pastel Blue, Mint, Turqoise renklerini seçebilirsiniz.

Colorista Washout’ın yepyeni renk seçenekleri Denim, Hotpink ve Green ile renklerin büyüsüne kapılırken, Peach, Pink, Indigo, Turqoise, Burgundy, Red, Orange, Blue tonlarına bayılacaksınız.

Colorista Effects’le hayal edilen görünüme ulaşmak artık mümkün. Colorista Effects vazgeçilmez saç rengi trendlerinin başında gelen Ombre, Balayage, Bleach’i evde uygulama imkanı veriyor.

L’Oréal Paris Colorista Hair Makeup fiyatı: 30.99 TL

L’Oréal Paris Colorista Spray fiyatı: 30.99 TL

L’Oréal Paris Colorista Washout fiyatı: 30.99 TL

L’Oréal Paris Colorista Effects fiyatı: 30.99 TL

 

 
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir