baymavislotbarportbetgrand pasha bet

Lionesse Natural Bamboo Makyaj Fırçaları doğa dostu

Lionesse ile makyajda doğala dönüş başladı

Tarko Kozmetik’e ait Lionesse Natural Bamboo makyaj fırçası serisi; doğal içerik ve cruelty-free olması sebebiyle doğaya saygılı.

 2021 yılının trendlerinden biri haline gelen doğal makyaj, beraberinde doğaya saygılı ürünleri de getirdi. Lionesse markasının Natural Bamboo Makyaj Fırçaları ise içerdiği doğal bambu, dönüştürülmüş plastik ve kumaş ambalajı ile doğa dostudur. Ayrıca Tarko firması, hayvanlar üzerinde yapılan testlere karşı bir duruş sergiliyor.

Japonya’da dürüstlüğün, Çin’de uzun ömrün, Hindistan’da dostluğun sembolü olan bambu fırçalar; makyaj rutininizi keyifli hale dönüştürecek.  Sapı sürdürülebilir bir bitki olan bambudan üretilen makyaj fırçaları doğası itibariyle kaymaz bir dış yüzeye sahip olan yüzde 100 doğada çözünür bambudan imal edilmiştir. Şık ve modası hiç geçmeyen tasarımıyla her makyajda favori aksesuar olmayı hak eder.

Her ne kadar makyaj konusu başlı başına bir beceri gerektirse de sade ve doğal makyaj yapmak için işin sırrı hafif makyaj ürünleri kullanmaktan geçiyor.  Lionesse Natural Bamboo Makyaj Fırçaları sayesinde makyaj yapmak rutinden çıkıp keyfe dönüşecek. Lionesse Natural Bamboo Makyaj Fırçaları serisinde 10’dan fazla makyaj fırçası yer alıyor. Ayrıca en gerekli fırçalardan oluşan setleri de mevcut. Her fırçanın kullanım alanı birbirinden farklı. Allık fırçasının yumuşak kılları ile allığınızı doğal bir dokunuşla yüzünüze uygulayabilirsiniz.

Natural Bamboo Ruj Fırçası ise dudağınıza gün boyu kalıcı bir renk katmanıza yardımcı olur. Natural Bamboo Far Fırçası, yuvarlak uçlu ve kıl yapısı ile birden fazla rengi birbirine karıştırabiliyor. Far renkleri arasında yumuşak bir geçiş yapma imkanı sağlıyor.

Kozmetik marketler, Trendyol ve Hepsiburada’dan ulaşabilirsiniz.

 
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir