baymavislotbarportbetgrand pasha bet

Life By Fakir serisindeki vegan ürünler çevreyi ve çocukları koruyor

Daha yeşil bir dünya için!

Doğa, insan dostu hijyen ürünleri ailesi Life By Fakir; bitkisel ve vegan içeriğiyle doğayı korurken çocukların geleceğine de katkı sağlıyor.

Life By Fakir serisi; doğada geri dönüşümü kolay, tamamen ekolojik ve vegan ürünlerden oluşuyor. Bitkisel bazlı aktif madde içeren formülleriyle; yüksek performanslı temizlik imkanı sunmaktadır. Serinin hiçbir ürünü insan sağlığına zararlı olan GDO, SLS, klor, paraben, boya gibi kimyasallar içermiyor. Seride; sıvı-toz çamaşır deterjanları, konsantre yumuşatıcılar ve ekolojik bulaşık makinesi tableti bulunmaktadır.

Anne sevgisinin yumuşaklığı

Yüzde 100 bitkisel yağlardan üretilen doğal granül sabun, bitkisel formüllü konsantre yumuşatıcı ve sıvı çamaşır deterjanı; bebekler ile hassas ciltli yetişkinlerin çamaşırları için özel geliştirildi. İlk günden itibaren bebek kıyafetlerinde güvenle kullanılabilen ürünler; zorlu leke ve kirleri kolaylıkla temizlerken giysilerin anne dokunuşu gibi yumuşacık olmasını sağlıyor. Ayrıca özel formülü sayesinde kolayca durulanıp çamaşırlarda kalıntı bırakmıyor.

Life By Fakir ürünlerinin bebekler, çocuklar ve hassas cilde sahip bireyler için tahrişe veya irritasyona neden olmadığı dermatolojik olarak test edilmiştir. Aynı zamanda ürünler Vegan ve Ecomark sertifikalarına da sahiptir.

https://www.fakirshop.com.tr/lifebyfakir
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir