baymavislotbarportbetgrand pasha bet

Lee ve Wrangler Karma Marka Mağazacılık ile yeniden Türkiye’de!

3 yılda 100 mağaza hedefleniyor

Dünyaca ünlü Lee ve Wrangler markaları, Türkiye’ye iddialı bir şekilde geri döndü. Karma Marka Mağazacılık Ticaret A.Ş. çatısı altında bir günde açılan beş mağaza ile  son bir ayda yedi mağazaya ulaştı. İstanbul Marmara Park, Bursa Sur Yapı Marka AVM, İzmir Optimum, Vadistanbul, İstanbul Viaport mağazaları ile e-ticaret satış sitesi aynı hizmete girdi.

Lee ve Wrangler; Antalya Deepo ve İstanbul Optimum mağazalarıyla birlikte toplam 7 mağazada satışa sunuluyor. Ürünlerin üretimi Türkiye’de yapılırken; ayrıca global koleksiyonda olmayan lokal ürünler de Karma Marka Mağazacılık tarafından geliştiriliyor.

‘Büyük hedeflerimiz var’

Karma Marka Mağazacılık CEO’su Bora Alyanak; “Bu iki önemli markayı tekrar Türkiye’ye getirmekten ve pandemi nedeni ile perakende ticaretinin gerilediği, mağazaların kapandığı bir dönemde sektörün tekrar canlanmasına katkıda bulunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

Temmuz ayında 12 mağazaya ulaşacağız. İlk yıl hedefimiz 20 mağazaya ulaşmak. 3 yıl içerisinde Türkiye’deki en büyük 3 jean markasından biri olmayı hedefliyoruz. 3 yılda 100 mağaza açmayı planlıyoruz. Online satış kanallarına da çok önem veriyoruz. Bu kanalların toplam satışımız içerisindeki payının yüzde 40 olmasını amaçlıyoruz. Yurt dışına açılma planlarımız da var” dedi.

 
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir