baymavislotbarportbetgrand pasha bet

LCW Modest’da bir ilk: Kuaybe Gider x LCW modest

Güneşin ve mavinin izinde zamansız bir yolculuk

LC Waikiki; Kuaybe Gider x LCW Modest yeni koleksiyonunda kadınları zamansız bir yolculuğa davet ediyor… İlhamını güneşin ışıltısından ve özgün sembollerden alan koleksiyon, maksi boyda elbiseler, şık gömlekler, rahat pantolonlarıyla dikkat çekiyor.

LC Waikiki, yaz sezonu için ünlü tasarımcı Kuaybe Gider ile yalın, zamansız, özgün ve ilhamını güneşten alan bir koleksiyona imza attı. Gider, LCW Modest için imzası haline gelen naif ve çabasız dokunuşlarını sembolist desen ve baskılarla birleştiren bir koleksiyon hazırladı.

Kuaybe Gider x LCW Modest koleksiyonu; güneyin telaşsızlığını yansıtan siluetler ile sıradanlıktan uzak yalınlığı bir araya getiriyor. Güneşin tatlı tınılarının izlerini taşıyan koleksiyon; sıcak renklerini güneşin farklı saatlerindeki renk oyunlarından alıyor. Mavi tonlarında ise masmavi denizler ve yaz gecesinin gökyüzünden esinlenmektedir.

Koleksiyon maksi boyda elbiseler; şık gömlekler; rahat pantolonlar; midi boyda etekler; nakış işlemeli kimonolar ile modern ve her yaz zevkle giyilebilecek parçaları bir araya getiriyor.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir