baymavislotbarportbetgrand pasha bet

LC Waikiki Baby’den yenidoğan bebeklere doğa dostu koleksiyon

Bebeklerin hassas cildi ile uyum içerisinde

LC Waikiki Green; sürdürülebilirlik çalışmaları kapsamında OCS sertifikalı organik pamuk kullanarak hazırlanan Yenidoğan Koleksiyonu’nu bebekler ile buluşturdu. Ürünlerin üzerinde yer alan QR kod, annelerin detaylı bilgi almasını sağlıyor. Ayrıca görüşlerini paylaşmasına fırsat sunmaktadır.

‘Kimyasal maddelerle çalışmalarda sağlık ve güvenlik önlemleri” hakkındaki yönetmelik, toksik maddelerin insan sağlığı üzerindeki zararlarını gözler önüne seriyor. Toksik maddeler; az miktarlarda solunduğunda, ağız yoluyla alındığında veya deri yoluyla emildiğinde akut veya kronik hasarlara yol açabiliyor.

LC Waikiki, gerçekleştirdiği ekolojik testler ile bebeklerin sağlığını ön planda tutuyor. Bebeklerin hassas cildi ile uyum içerisinde olan koleksiyon; yumuşacık, esnek ve terletmeyen kumaşlar kullanılarak tasarlanmaktadır. Ürünlerin üzerindeki çıtçıtlar, bebeklerin cildinde tahriş oluşmaması için nikel içermeyen malzemeler ile hazırlanmaktadır.

Farklı ihtiyaçlar için farklı çözümler

Bebeklere birbirinden sevimli desenler ile eşlik eden koleksiyon, bebek takımları, hastane setleri, pijamalar, aksesuarlar, çoraplar, tulumlar, çıtçıtlı body’ler ve iç giyim ürünleriyle, farklı ihtiyaçlar için çözüm önerileri sunuyor. Bebeklerin sağlığı kadar rahatlığını da ön planda tutan parçalar; soft tonları ve birbirinden sevimli desenleri ile rengarenk kombinler yapılmasına olanak sağlıyor. Bebeklerin minik dünyasını renklendiren koleksiyondaki ürünlerde sevimli hayvan, çiçek ve sebze figürleri yer alıyor.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir