baymavislotbarportbetgrand pasha bet

Köy sessizliğinde ve ev sıcaklığında Assos Sunaba Kasrı Otel

Kuzey Ege’deki eviniz

Assos’un en huzurlu bölgelerinden Ayvacık Büyükhusun Köyü’nde bulunan Sunaba Kasrı Otel; sakin bir mola için herkesi daha önce hiç yaşamadığı bir deneyime davet ediyor.

Bölgeye has geleneksel mimariye sahip Sunaba Kasrı Otel; doğası, insanları ve lezzetleriyle misafirlerini bekliyor. Manzaralı ferah odaları, havuzu, yıllar içinde özenle toplanan antika eşyaları, manzarası ve Kozlu sahilindeki özel plajı ile köy sessizliğinde ev sıcaklığı sunuyor.

Huzur arayanların adresi

Çiçeklerle bezenen bahçesi ve terası ile misafirlerine huzurlu, sakin ve doğayla iç içe bir ortam sunmaktadır. Her türlü ihtiyaca cevap veren odalarıyla ‘ev huzuru’ sağlamaktadır. Bu huzuru, bölgenin yerel üreticilerinden tedarik edilen malzemelerle hazırlanan lezzetli yemekler; eşsiz Ege Denizi ve Midilli manzaralı havuzu ile pekiştirmektedir.

Güvenli Turizm Sertifikası’na sahip Otel, içinde bulunduğumuz bu süreçte güvenli ve huzurlu bir tatil için iyi bir alternatif. İstanbul’a 420 km; Çanakkale’ye 80 km; Ayvacık ilçesine 13 km; Assos Antik Kente 8.5 km; Kadırga koyuna 7.5 km ve Kozlu sahildeki plaja 10 dakika uzaklıkta.

 
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir