baymavislotbarportbetgrand pasha bet

KOTON BEAUTY ÜRÜNLERİ SATIŞTA!

120 FARKLI ÜRÜN

Koton Beauty; maskaradan ruja, fardan allığa kadar birbirinden farklı makyaj ürünlerini sundu. Günlük kullanıma uygun doğal bir makyaj, iş görüşmesi için dikkat çekici ama abartısız bir dokunuş ya da bir gece davetinde kusursuz görünmek isteyen herkes için Koton Beauty’de bir seçenek var.1476090681_renkli_kozmetik_1

Terracotta serisi, cilde ipeksi bir dokunuş yapıyor. İnce sedeflerle geliştirilmiş formülleriyle kuru kullanımda doğal ve pürüzsüz bir görünüm yaratan ürünler, ıslak kullanımda da daha yoğun ve çarpıcı renkler ortaya çıkarıyor.

1476090518_blush_218_21_99_tlKalın kıl fırçası ile kirpikleri tek tek ayıran ve kremsi, yumuşak formülü ile kalınlaştırarak yüksek hacim sağlayan Oversize Volume maskara, tek katta bakışları ön plana çıkarıyor. Uzun kirpik isteyenlerin vazgeçilmezi Magical Kirpik uzatıcı maskara, kirpikleri tek tek yakalayıp uzatıyor, topaklanma yapmayan gözlere yeni bir boyut kazandırıyor.

Farlar ise Koton Beauty’nin en gözde ürünleri arasında yer alıyor. 4’lü farların uyumlu renkleri, bakışları doğal ama çarpıcı kılıyor.

Kaş şekillendirme seti, içerisinde bulunan mini kıl fırçalarıyla  istenilen şekli yaratıyor.

1476090682_sheer_lipstickLip&Cheek, normal mat ruj gibi dudaklara, krem allık gibi yanaklara uygulanabiliyor. Mat ve kadifemsi renkli rujların yanı sıra doğal parlaklık veren ve hafif renklerle ıslak görünüm sağlayan rujlar da var.

120 farklı ürünüyle bir kozmetik dünyası sunuyor. Koton Beauty ürünleri, seçili Koton Mağazalarında ve online alışverişin adresi koton.com’da satışta!1476090580_terracotta_bronzer_kutu_32_99_tl
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir