baymavislotbarportbetgrand pasha bet

Kent’ten içimizdeki çocuğu hatırlatan yeni reklam filmi

‘Her Bayramın Şekeri’

Kent yeni reklam filminde; ‘Yaşın kaç olursa olsun, bayramda hep çocuk olursun’ mesajıyla bayramların değişmeyen hissiyatını dokunaklı şekilde ekranlara taşıyor.

Bir bayram sabahını anlatan yeni reklam filmi izleyenleri duygulandırıyor. Aynı zamanda bayramların içimizde hissettirdiği o çocuk ruhun aslında hep orada olduğunu bir kez daha gözler önüne seriyor.

Mendil içinde bayram şekerleri

Reklam filmi, bayram sabahı özenle hazırlanmış bayram kıyafetlerini giyip; ceplerine bayram şekeri doldurarak evden çıkan yaşlı bir adam ile başlıyor. Sokaktan bir balon satın alıp yoluna devam eden ve bir dede olduğu düşünülen kişinin nereye ziyarete gittiği merak ediliyor. Bu sırada izleyenlerde beklenmedik bir duygu yoğunluğu yaşatıyor. Annesiyle bayramlaşmaya geldiğini anladığımız yaşlı adama annesi mendil içerisinde bayram şekerleri armağan ediyor. Reklam filminin sonunda birbirlerine hediye ettikleri Kent Bayram şekerleri ile içlerindeki bayram çocuğunu ortaya çıkartıyorlar.

Kent, bayramların değişmeyen masum, çocuksu neşesinin ve geleneklerin; zaman ve şartlar ne olursa olsun yaşanmaya devam ettiğinin altını çiziyor.

Rabarba imzasıyla Serdar Erener’in yönettiği ve dış sesi olduğu reklam filmine; Sezen Aksu’nun ‘Küçüğüm’ ile Hüsnü Şenlendirici’nin ruha dokunan klarneti eşlik ediyor.

Youtube linki: https://www.youtube.com/watch?v=zTd1Wyi3KVg
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir