baymavislotbarportbetgrand pasha bet

IŞILTILI BİR CİLT İÇİN SOMONUN GÜCÜNDEN FAYDALANIN

SOMON DNA AŞISI

Cilt yaşı; biyolojik yaşlanma, sigara ve alkol kullanımı, bilinçsiz kozmetik uygulamaları ve çevresel etkenler nedeniyle hızla ilerleyebilir.

Yeni nesil tedavi yöntemi Somon DNA Aşısı ile hem ciltte gözle görülür bir yenilenme sağlamak hem de yaşlanmanın etkilerini azaltmak mümkün.

Memorial Wellness Kozmetik Dermatoloji Bölümü’nden Uz. Dr. Makbule Dündar, bu uygulama hakkında bilgi verdi.

Doğal yaşlanma sürecinin cilt üzerindeki etkilerine zararlı güneş ışınları, hava kirliliği, sigara gibi çevresel faktörler eklendiğinde; kolajen ve elastin lifler parçalanır,  hyalüronik asit miktarı azalır. Bunun sonucunda cilt daha kuru, mat ve cansız görünür, elastikiyeti azalır.

Bilimsel araştırmalarla etkinliği kanıtlanan Somon DNA Aşısı, cilt yapısının güçlenmesini, cildin sıkılaşmasını ve nem seviyesinin artmasını sağlar. Sistem, somon DNA’sında bulunan ve cildin doğal elemanlarından olan polinükleotidler ve cildin nemini sağlayan doğal hyalüronik asit moleküllerinin bir arada kullanılması prensibine dayaır.

Ciltteki olumlu değişiklikler ilk seanstan itibaren gözlense de, birkaç ayda bir yapılan tedavilerin sayısı arttıkça cildin kalitesi de artar. Bir yıl içinde ortalama dört seans uygulanması önerilen bu tedavi, ince kırışıklıklar üzerinde de etkili.

order Deltasone Boyun, dekolte ve eller için

Somon DNA Aşısı sadece tüm yüzde değil, boyun, dekolte ve el bölgesinde de kullanılabilir. Yöntem, akne izleri, çatlaklar ve özellikle DNA hasarını düzelttiği için hormonal saç dökülmesinde de etkili.

Cilt sağlığının aynı zamanda doğru beslenmeyle desteklenmesi önemli. Omega 3 yağ asitlerinin sivilce oluşumunu engelleyici ve cilt sağlığını koruyucu etkileri var. En iyi omega 3 kaynaklarından biri olan somonu haftada bir kez tüketmek, cildi gençleştirmeye yardımcı olacaktır.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir